Narzędzia i usługi

Kalendarz imprez

Sport i turystyka

AZS-AWF Gorzów na Międzynarodowym Turnieju Młodzików i Dzieci w Judo

W sobotę 17 czerwca w Nowej Soli odbył się coroczny Międzynarodowy Turniej Młodzików i Dzieci w Judo. W tym roku oprócz zawodników z polskich klubów wystąpili zawodnicy z Armenii, Bośni, Belgii, Czech, Estonii , Finlandii , Gruzji, Izraela, Łotwy, Niemiec,  Rosji, Słowacji. W turnieju ogółem wzięło udział ok. 800 zawodniczek i zawodników.

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy K.S. AZS-AWF Gorzów sekcji Judo. Natalia Dul (SP 21) stoczyła pięć walk i zajęła II miejsce w wadze 48kg. przegrywając jedynie w finale z reprezentantką Rosji.
ZawodnicyWszystkie walki poprzedzające finał Natalka wygrała przed czasem reprezentując nasz klub w kategorii dzieci do lat 13.

W kategorii wiekowej młodzikach reprezentował Gorzów w wadze do 66 kilo Ignacy Studnicki (Gimnazjum nr 7).

Zwycięzcą Ogólnopolskiego Turnieju w Dąbrowie, który odbył się w poprzednim tygodniu uległ w wale półfinałowej zawodnikowi z Gruzji, który wygrał rywalizacje w tej wadze. W walce o trzeciej po niespełna 30 sekundach Ignacy wygrał swoją walkę przed czasem i zajął III miejsce.