Narzędzia i usługi

Kalendarz imprez

Sport i turystyka

Ta 2 kwarta

Za nami pierwszy mecz finałowy, patrząc na wynik można by było pomyśleć, iż nic ciekawego, ale to złudne. Mecz rozpoczął się od prwadzenia MK Zaune, tak naprawdę był to mecz punkt za punkt, zacięty z mnóstwem emocji sportowych.

Kwarta zakończona zwycięstwem MK Zaune tylko jednym punktem 14-13. Po pierwszej kwarcie, można było się spodziewać dalszej walki, jak przystało na finał DBBL, ale BPU SUKURS przestało trafiać zdobyło 2 punkty w 10 min a MK Zaune o 19 więcej, wygrywając tą kwartę 21-2 i schodziło do sztani wygrywając 35-15. Po przerwie i zapewne po meskiej rozmowie w szatni, PBU SUKURS wrócił na dobre tory i grało jak na początku spotkania czyli punkt za punkt, jednak strata z 2 kwarty nie została odrobiona. Kolejne kwart zakończyły się niewielką przewaga MK Zaune 17-15 i 18-17 i cały mecz 70-47 dla MK Zaune i 1 - 0 w finale DBBL. Po kwartach 3 i 4, można uznać iż kolejne spotkania zapowiadaja się dość ciekawie, nie warto skreślać PBU Sukurs na straty po zagraniu jednej kiepskiej kwarty.
W obu drużynach najlepiej punktowali liderzy Paweł Doberschuetz 26pkt i Konrad Jelski 24punkty.
Kolejne męskie granie w najbliższą niedziele 19.03.2017 godz. 17:15 a zaraz po nich zagramy pierwszy mecz o 3 miejsce pomiedzy AP Sazan i Basket "7" Serdecznie zapraszamy.