Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
austria
kino mck
scena na scenie
MOS 7 lipca
Balkony
tania dzialka
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Sport i turystyka

XIX edycja Mistrzostw Gorzowa na półmetku

Pierwszą część rozgrywek zakończyli uczestnicy XIX Mistrzostw Gorzowa im. H. Hajdasza w futsalu. Zespoły zostaną teraz podzielone na dwie grupy – zawodową i amatorską w których rozegrają kolejną serię spotkań.​
 
Po pierwszej rundzie na czele ligowej tabeli uplasowały się zespołu ZKS Stilon i Globex, na trzecim miejscu Sawex & Netkom. Do ligi zawodowej awansowały również zespoły FC Petarda, Energozew - Hydromel 3, Synowie Gandalfa i TPV Displays Gorzów Wlkp.​
O zwycięstwo w lidze amatorów będą walczyć Os. Ruskie - Askana Taxi, ae group, I LO Gorzów Wlkp., Skład Opału Deszczno,  Beneton i ENKA. Dotychczasowe mecze pokazały, że czekają nas wielkie emocje w walce o punkty zarówno w jednej, jak i w drugiej grupie ligi Hajdasza.
 
Zapraszamy kibiców do hali I LO przy ul. Puszkina 31. Kolejne mecze zaplanowane są na niedzielę 12 lutego.

Wyniki 6. kolejki:

ae group – TPV Displays Gorzów Wlkp.    0 : 3   (0:1)
Bramki: Libertowicz P. 1, Żmijak P. 1, Ogrodnik T. 1
 
Sawex & Netkom – TPV Displays Gorzów Wlkp.    1 : 0   (0:0)
Bramki: Tabaka D. 1
 
Beneton – ae group    3 : 3    (0:1)
Bramki: Krulikowski G. 3  *  Stuchly B. 2, Kiedrowski M. 1
 
Sawex & Netkom – Synowie Gandalfa    3 : 2   (1:2)
Bramki: Arcimowicz M. 1, Wojciechowski Ł. 1, Zdrojewski A. 1  *  Wachowski P. 1, Majchrzak R. 1
 
Beneton – I LO Gorzów Wlkp.    0 : 0
 
Globex – Synowie Gandalfa    5 : 1    (3:0)
Bramki: Sobański M. 2, Jasiński M. 2, Sus K. 1  *  Kowalenko I. 1
 
FC Petarda – ZKS Stilon    0 : 3    (0:2)
Bramki: Wiśniewski F. 3
 
Globex – I LO Gorzów Wlkp.    4 : 2    (2:2)
Bramki: Maksimowicz D. 1, Kowalski K. 1, Sobański M. 1, Pszczółkowski K. 1  *  Grala B. 1, Pazoła D. 1
 
FC Petarda – Os. Ruskie - Askana Taxi    1 : 2   (0:1)
Bramki: Cierach P. 1  *  Grzybowski K. 1, Budzyński D. 1
 
Globex – ZKS Stilon    3 : 6   (0:4)
Bramki: Sobański M. 2, Mielnik P. 1  *  Wiśniewski F. 2, Posmyk P. 2, Szałas D. 1, Suwary T. 1
 
ENKA – Os. Ruskie - Askana Taxi    0 : 8   (0:4)
Bramki: Grzybowski K. 3, Kosmenda S. 2, Florczuk M. 1, Bochenek T. 1, Budzyński D. 1
 
Energozew - Hydromel 3 – ZKS Stilon    2 : 4   (1:2)
Bramki: Kozak I. 1, Wieczorek J. 1  *  Posmyk P. 3, Wiśniewski F. 1
 
Skład Opału Deszczno – ENKA    2 : 1   (1:0)
Bramki: Somrani R. 1, Skrzypek D. 1  *  Sus P. 1
 
Skład Opału Deszczno – Energozew - Hydromel 3    4 : 10   (3:4)
Bramki: Wiśniewski M. 2, Somrani R. 2  *  Werbski B. 5, Wieczorek J. 3, Kozak I. 2

Tabela rozgrywek po pierwszej rundzie spotkań:

1. ZKS Stilon 33    (+27)
2. Globex 33 (+31)
3. Sawex & Netkom 28 (+17)
4. FC Petarda 22 (+23)
5. Energozew - Hydromel 3 22 (+21)
6. Synowie Gandalfa 18 (+1)
7. TPV Displays Gorzów Wlkp. 18 (+2)
8. Os. Ruskie - Askana Taxi 17 (+8)
9. ae group 10 (-3)
10. I LO Gorzów Wlkp. 9 (-13)
11. Skład Opału Deszczno 7 (-18)
12. Beneton 5 (-28)
13 ENKA 3 (-68)
 
Najlepsi strzelcy:
 
1  Bartosz Werbski  (Energozew- Hydromel 3)  -  20
2. Marcin Jasiński  (Globex)  -  17
3  Daniel  Tabaka  (Sawex & Netkom)  -  17
 
 
Paweł Wiśniewski
Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN
 
Fot. archiwum MKS PUSZKIN

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją