Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Rowerowa Stolica Polski 2020
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaKultura
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Nowości w repertuarze "Dobry Wieczór Gorzów"

Sierpniowe wieczory z plenerową sceną wakacyjnego projektu "Dobry Wieczór Gorzów" zapowiadają się równie ciekawie jak w lipcu. Gorzowską publiczność z pewnością ucieszy fakt, że na scenie wystąpi jeszcze więcej wyjątkowych artystów.
czytaj dalej

Rodowicz i Martyniuk razem na scenie!

To będzie prawdziwy muzyczny show, jakiego do tej pory nie widzieliście! Coś wyjątkowego na otarcie łez po dobiegających końca wakacjach. Królowa polskiej muzyki popularnej Maryla Rodowicz w duecie z królem disco polo Zenkiem Martyniukiem rozgrzeją Was mocniej niż letnie upały. Tylko w Gorzowie Wielkopolskim, już 13 września przeżyjecie totalny muzyczny i odlot podczas pierwszego Muzycznego Zakończenia Lata.
czytaj dalej

Filharmonia startuje z koncertami online

W najbliższy piątek, 31 lipca, odbędzie się premiera pierwszego koncertu kameralnego, zrealizowanego przez Filharmonię Gorzowską w ramach projektu [DO ZOBACZENIA]. Na kanale YouTube zobaczymy wykonanie „Suity na trio jazzowe”.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze (29 lipca – 4 sierpnia 2020 r.)

Gorzowskie instytucje kultury nie rezygnują z prezentacji swojej bogatej oferty na stronach internetowych i w portalach społecznościowych. Otworzyły także swoje drzwi dla odwiedzających. Działalność została wznowiona w ograniczonym zakresie, przy zachowaniu ścisłych zasad bezpieczeństwa.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze online (22 - 28 lipca 2020 r.)

Gorzowskie instytucje kultury, mimo otwarcia dla publiczności, nadal są aktywne w sieci. Zachęcamy do przeglądania i korzystania z ich oferty online.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze online (15 - 21 lipca 2020 r.)

Gorzowskie instytucje kultury mimo otwarcia dla publiczności nadal są aktywne w sieci. Zachęcamy do przeglądania i korzystania z ich oferty online.
czytaj dalej

Orkiestra Siedlice na Górczynie i Dolinkach

Orkiestra Dęta Siedlice w najbliższą niedzielę (19 lipca) zagra dwa koncerty. Na osiedlu Górczyn o godzinie 15.00, a o 16.15 na osiedlu Dolinki.
 
Powstrzymać przed graniem może nas tylko deszcz i silny wiatr - zapewnia Grzegorz Krzeski, kapelmistrz orkiestry.
czytaj dalej

Filharmonia w necie

Rodzinne śpiewanie i Zagraj z filharmonikami to dwie akcje projektu Filharmonii Gorzowskiej, w ramach którego do końca września br. będzie zachęcać miłośników muzyki w każdym wieku do różnego rodzaju aktywności w Internecie.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej KULTURZE (8 - 14 lipca)

Gorzowskie instytucje kultury otworzyły już swoje drzwi dla odwiedzających. Działalność została wznowiona w ograniczonym zakresie, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa uzgodnionych z służbami sanitarnymi. Instytucje, w czasie wstrzymania działalności stacjonarnej, związanej ze stanem epidemii, rozwinęły nowe formy kontaktu z widzami umieszczając swoją ofertę „w sieci”.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej KULTURZE 1 - 7 lipca 2020 r.

Zachęcamy do korzystania z kultury on-line – oferta gorzowskich instytucji poniżej:
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 122