Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaKultura online
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura online

Przed nami kolejny Piknik Chopinowski

Filharmonia Gorzowska zaprasza na tradycyjne niedzielne spotkanie z muzyką klasyczną. Tym razem przed gorzowską publicznością wystąpi młody warszawski pianista, Jan Wachowski.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze 5 – 11 sierpnia 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury. W najbliższych dniach to między innymi Kino po zmroku, Piknik Chopinowski, kontynuacja cyklu Miej Czas na Koncerty oraz wydarzenia online.
czytaj dalej

Filharmonia zaprasza na koncerty online

Na piątek 7 sierpnia zaplanowano premierę kolejnego koncertu kameralnego, zrealizowanego przez Filharmonię Gorzowską w ramach projektu [DO ZOBACZENIA].
 
O godz. 18.00 na kanale YouTube zaprezentowany zostanie koncert „Zmierzch czasu” z muzyką Steve’a Reicha i Henryka Mikołaja Góreckiego.
czytaj dalej

Nagroda Kulturalna Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego zaprasza do składania wniosków o Nagrodę Kulturalną Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz Nagrodę Honorową „Mecenas Kultury-Gorzów Przystań.”
czytaj dalej

Nowości w repertuarze "Dobry Wieczór Gorzów"

Sierpniowe wieczory z plenerową sceną wakacyjnego projektu "Dobry Wieczór Gorzów" zapowiadają się równie ciekawie jak w lipcu. Gorzowską publiczność z pewnością ucieszy fakt, że na scenie wystąpi jeszcze więcej wyjątkowych artystów.
czytaj dalej

Rodowicz i Martyniuk razem na scenie!

To będzie prawdziwy muzyczny show, jakiego do tej pory nie widzieliście! Coś wyjątkowego na otarcie łez po dobiegających końca wakacjach. Królowa polskiej muzyki popularnej Maryla Rodowicz w duecie z królem disco polo Zenkiem Martyniukiem rozgrzeją Was mocniej niż letnie upały. Tylko w Gorzowie Wielkopolskim, już 13 września przeżyjecie totalny muzyczny i odlot podczas pierwszego Muzycznego Zakończenia Lata.
czytaj dalej

Filharmonia startuje z koncertami online

W najbliższy piątek, 31 lipca, odbędzie się premiera pierwszego koncertu kameralnego, zrealizowanego przez Filharmonię Gorzowską w ramach projektu [DO ZOBACZENIA]. Na kanale YouTube zobaczymy wykonanie „Suity na trio jazzowe”.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze (29 lipca – 4 sierpnia 2020 r.)

Gorzowskie instytucje kultury nie rezygnują z prezentacji swojej bogatej oferty na stronach internetowych i w portalach społecznościowych. Otworzyły także swoje drzwi dla odwiedzających. Działalność została wznowiona w ograniczonym zakresie, przy zachowaniu ścisłych zasad bezpieczeństwa.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze online (22 - 28 lipca 2020 r.)

Gorzowskie instytucje kultury, mimo otwarcia dla publiczności, nadal są aktywne w sieci. Zachęcamy do przeglądania i korzystania z ich oferty online.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze online (15 - 21 lipca 2020 r.)

Gorzowskie instytucje kultury mimo otwarcia dla publiczności nadal są aktywne w sieci. Zachęcamy do przeglądania i korzystania z ich oferty online.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 121