Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Krystyna Czubówna opowie o tajemnicach Morza Czerwonego

Poruszająca muzyka Pawła Steczka, aksamitny głos Krystyny Czubówny oraz fascynująca opowieść o tajemnicach skrywanych przez Morze Czerwone. 5 lutego Filharmonia Gorzowska zaprasza na koncert „Discovery & Movie”.
 
Discovery & Movie to niezwykły projekt skomponowany i zaaranżowany przez Pawła Steczka – muzyka i kompozytora, absolwenta Akademii Muzycznej w Katowicach, założyciela zespołów Button Hackers i Medulla.
 
Projekt ten jest niesamowitą opowieścią o tajemnicach skrywanych przez Morze Czerwone. Utwory, które będą zaprezentowane na koncercie, zostały napisane specjalnie dla Discovery Channel do serialu „Flota Duchów”. To muzyczna podróż ukazująca losy zatopionych statków i okrętów na przestrzeni wieków.
 
To dźwięki, które przenikają do głębi serca, pozwalają przenieść się w czasie i zmierzyć z nieobliczalną siłą natury. Niezwykłość tego projektu podkreśla aksamitny tembr głosu Krystyny Czubówny oraz bogate i oryginalne instrumentarium.
 
W koncercie będzie można uczestniczyć na żywo za pośrednictwem kanału YouTube oraz na fejsbukowym profilu Filharmonii Gorzowskiej.  Transmisja online jest nieodpłatna,  rozpocznie się w piątek (5 lutego) o godz. 19.00. Nagranie koncertu będzie dostępne przez kolejne 24 godziny.
 
Urszula Śliwińska
Rzecznik prasowy FG

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją