Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Rowerowa Stolica Polski 2020
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Koncert Sorry Boys „Miłość”

Jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów – Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.
Koncerty „Miłość 2020” będą kontynuacją zeszłorocznej trasy, która swoim zasięgiem objęła 22 miasta. Podczas koncertów muzycy zaprezentują materiał z ostatniej, wydanej w maju 2019 r. płyty „Miłość”. Do najnowszych kompozycji, wśród których na pewno nie zabraknie takich hitów jak  „Absolutnie, absolutnie” czy „Jesteś Pragnieniem”, dołączą starannie dobrane utwory z poprzednich albumów i razem stworzą niepowtarzalną miłosną opowieść.
 
Debiutancka płyta „Hard Working Classes” ukazała się jesienią 2010 roku i zebrała znakomite recenzje. Kolejne wydawnictwo pt. „Vulcano”, ujrzało światło dzienne trzy lata później i zostało uznane za jeden z najlepszych polskich albumów 2013. W 2016 roku muzycy zaprezentowali album „Roma”, napisany w połowie po polsku i angielsku, który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt.
Sorry Boys z reguły intensywnie koncertują, grając trasy klubowe i goszcząc na najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Grupa pojawiła się także na zagranicznych festiwalach showcase‘owych – szczególne uznanie zdobyła podczas jednego z najważniejszych z nich tj.;  „The Great Escape” w brytyjskim Brighton. W 2017 roku Sorry Boys pojawili się na scenie głównej festiwalu Open’er oraz wzięli udział w koncertach Męskiego Grania.
Najnowszy albumu pt: „Miłość”, ukazał się 10 maja. To pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. „Miłość” pokazuje oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej i uniwersalnej perspektywy. Portretuje kobiecość uchwyconą w procesie życiowej zmiany i robi to z przytupem. Gościem specjalnym albumu jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w jednym z utworów.
 
 
8 lutego 2020, godz. 19:00, Teatr im. Juliusza Osterwy, ul. Teatralna 9.
Bilety: 60 zł (do nabycia w kasie MCK przy ul. Drzymały 26 oraz serwisie Abilet.pl)

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją