Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
slider - park siemiradzkiego
slider - katedra
slider - kwadrat
slider - klodawka
slider - murawy
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Filmowa noc (nie)spełnienia!

 
13 września o godz. 22:00 zapraszamy na Filmową noc (nie)spełnienia do Kina 60 krzeseł w Miejskim Ośrodku Sztuki. Karnety są cenie 28 zł od osoby i można kupić w MOS, przy ul. Pomorskiej 73 i on-line. Pomiędzy projekcjami zapraszamy na poczęstunek.
 
 
Piątek, trzynastego - feralna data czy szczęśliwy dzień? Sprawdźmy! Wraz z filmowymi bohaterami podążymy ścieżką marzeń, dążeń, władzy, sławy i pieniędzy. Ich pogoń za bogactwem i pozycją chwilowo przynosi zadowolenie, ale w rezultacie jaką lekcję życia otrzymają? Czy ich plany się powiodą?

Nasza noc to jedyna okazja by zobaczyć reżyserską wersję filmu „Oni” Paolo Sorrentino. Ciekawe, czy Wasze oczekiwania zostaną spełnione czy zawiedzione…
 
O godz. 22:00, zainspirowani klimatem imprez z filmów Sorrentino, zapraszamy Was na Art Pole Dance w wykonaniu Marcina Słowińskiego - mistrza Polski Pole Sport 2017, finalisty Pole Theatre Poland, zdobywcy II miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Pinup Pole Dance Studio Bydgoszcz oraz II miejsca Pole Dance Show Kielce. Swoje umiejętności szlifował pod okiem najlepszych: Alexa Shchukina, Vane Lunatica, Patryka Rybarskiego, Malwiny GS czy Kasi Kwaśniewicz.
 
 
około 23:00 Oni: wersja reżyserska, cz. I i II (109 oraz 104 min.) - pomiędzy częściami, około 1:00, przerwa,
reżyseria: Paolo Sorrentino
występują: Toni Servillo, Katarzyna Smutniak, Riccardo Scamarcio
Włochy/Francja 2018, komediodramat, od 15 lat
 
Bawiąc się biografią byłego premiera Włoch, Silvio Berlusconiego – milionera i potentata medialnego – Sorrentino opowiada o zepsuciu, korupcji oraz odwiecznym mariażu seksu i władzy. Oni to Silvio Berlusconi, jego świta i orbitujący wokół nich karierowicze, gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy i politycznej chwały. Oni chcą uwieść tłumy. W pełnej wersji filmu przybliża postacie Silvio, Sergio i Kiry, ale również tajemniczego Boga, człowieka potężniejszego od Berlusconiego.
Polska to jedyny kraj oprócz Włoch, w którym widownia zobaczy dwie, kompletne części filmu. Wersja została sprowadzona na specjalne życzenie polskich widzów przez firmę Gutek Film.
 
 
3:20 W pogoni za sławą
reżyseria: Tom DiCillo
występują: Michael Pitt, Steve Buscemi Alison Lohman, Gina Gershon,
USA 2006, komedia, 107 min., od 15 lat
 
Toby marzy o aktorstwie. Nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się z polującym na gwiazdy paparazzim, Lesem. Gdy przez przypadek zostaje wplątany w znajomość z najgorętszą piosenkarką pop w tym czasie, Les staje się zazdrosny i knuje zemstę. Inteligentna, pełna ekspresji satyra, która wyśmiewa machinę generującą sławy: paparazzi, dziennikarzy i gwiazdy.
Nagroda za scenariusz i reżyserię na MFF w San Sebastián.
 
 
Pomiędzy projekcjami zapraszamy na poczęstunek.
 
Karnet: 28 zł od osoby.
 
 
 
 
 
MOS_LOGO_PODPIS
 
Kino 60 krzeseł/DKF Megaron
Miejski Ośrodek Sztuki

ul. Pomorska 73
66-400 Gorzów Wlkp.
T     95 733 25 56
W    mosart.pl
FB  /Kino60krzesel
FB  /DKFMegaron
FB  /MOS.Gorzow
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją