Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
slider - park siemiradzkiego
slider - katedra
slider - kwadrat
slider - klodawka
slider - murawy
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Wydarzenia w ART CAFE we wrześniu

W sobotę, 14 września, o godzinie 20.00 w Art Cafe, przy ul. Teatralnej zapraszamy na Wieczór w gorących latynoskich rytmach. Następne wydarzenie odbędzie się w piątek, 27 września o godzinie 20:00. Będzie to niezwykły koncert w tonacji Soul&Jazz. Bilety, w cenie 50 zł, dostępne są w kawiarni Art Cafe. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja, której można dokonać dzwoniąc pod numer telefonu 601733079. 
14 września o godzinie 20:00 - Wieczór w gorących latynoskich rytmach
 
Wystąpią: Moises Bethencourt (Hiszpania) - wokal, gitara oraz Osmar Pegudo (Kuba) - instrumenty perkusyjne.
 
Moises Bethencourt - hiszpański muzyk urodzony na Teneryfie. W swoim szerokim repertuarze ma przede wszystkim utwory w stylu latynoskim, ale czerpie również z tradycji muzycznych innych kultur. Towarzyszyć mu będzie na instrumentach perkusyjnych rodowity Kubańczyk - Osmar Pegudo. To będzie wyjątkowy, gorący i taneczny wieczór.
 
27 września o godzinie 20:00 - Niezwykły koncert w tonacji Soul&Jazz 
 
Zagrają: Marcin PESOS Stachowiak - saksofon, Robert RONAR Narwojsz - wokal, piano oraz gościnnie Ireneusz Budny - perkusja.
 
Artyści raczą nas fenomenalnymi interpretacjami utworów dziś zaliczanych już do klasyki. W koncercie znajdą się nowe wersje  piosenek uznanych gwiazd (między innymi: The Beatles, Sting, John Lennon, Lionel Richie, Bob Dylan, George Gershwin, Michael Buble). Przepiękna realizacja, ciekawa faktura, przemyślany dobór utworów, robią wrażenie. Niby jazz, a zgrany i pozostawiający wrażenia niczym najbardziej komercyjny pop.
 
 
Robert Wałowski
Art Cafe
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją