Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Redakcja „LandsbergONu” szuka autorów do czwartego numeru

Stowarzyszenie NOVUM dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przygotowuje czwarty numer gorzowskiego półrocznika fantastycznego - "LandsbergON". Magazyn zawierać będzie opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic. Członkowie stowarzyszenia chcą w ten niekonwencjonalny sposób promować nasze miasto a jednocześnie dać gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości.
 
Powstanie 100 egzemplarzy czwartego numeru "LandsbergONu" i jego wersja cyfrowa. Wszystkie wydane dotąd numery, w tym najnowszy, trzeci numer można pobrać ze strony www.landsbergon.pl. We wrześniu i grudniu 2019 r. stowarzyszenie NOVUM planuje zorganizować spotkania z autorami opowiadań, podczas których będzie można otrzymać wersję papierową magazynu. Trzeci numer w wersji papierowej jest również dostępny w Wydziale Promocji i Informacji Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.
Magazyn będzie kolportowany w instytucjach miejskich, bibliotekach, a 20 egzemplarzy trafi do ogólnopolskich redakcji internetowych, tradycyjnych i recenzentów zajmujących się fantastyką. Czwarty numer ma powstać do końca 2019 roku.
 
Wszyscy, którzy zajmują się twórczością fantasy, s-f i horror (opowiadania, recenzje, felietony, grafiki) mogą przesyłać swoje prace na adres mailowy e-mail do 31 sierpnia 2019 r. Redakcja zastrzega, że numer czwarty będzie numerem tematycznym i w pierwszej kolejności przyjmowane będą prace utrzymane w klimacie szeroko pojętego fantasy (low fantasy, dark fantasy, urban fantasy, heroic fantasy i inne).
 
Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.
 
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: 669-847-078, lub pisząc na adres e-mail.
 
 
Mariusz Sobkowiak
Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją