Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Wygraj gorzowski magazyn fantastyczny „LandsbergON”

Stowarzyszenie NOVUM dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. wydaje gorzowski półrocznik fantastyczny - "LandsbergON". Magazyn zawiera prace graficzne, opowiadania grozy, wywiady, felietony pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic.
 
Stowarzyszenie wydaje 100 egzemplarzy każdego numeru. Gorzowianie (i nie tylko) mają możliwość wygrania najnowszego trzeciego numeru „LandsbergONu”. Aby wziąć udział w konkursie należy do 12 lipca 2019 r. wysłać maila na adres TUTAJ zdjęcie (swojego autorstwa) miejsca w Gorzowie Wlkp., które kojarzy nam się z fantastyką oraz dołączyć krótkie uzasadnienie w formie odpowiedzi na pytanie: „Jakie miejsce w Gorzowie kojarzy mi się z fantastyką (fantasy, sci-fi albo horrorem) i dlaczego?”.
Pięciu autorów zdjęć wraz z uzasadnieniem otrzyma premierowo egzemplarz trzeciego numeru „LandsbergONu”, a do trójki najlepszych trafi dodatkowo zestaw gadżetów z Open the Lock (gorzowskiej firmy zajmującej się grami typu escape room) wraz z voucherem o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolny pokój zagadek. Redakcja pozostawia sobie prawo do opublikowania nadesłanych zdjęć w kolejnym numerze czasopisma.
 
Magazyn „LandsbergON” w niekonwencjonalny sposób promuje nasze miasto a gorzowianom daje możliwość prezentowania swojej twórczości. Trzeci numer będzie można otrzymać również podczas spotkań autorskich oraz w Wydziale Promocji Urzędu Miasta (po zakończeniu konkursu).
 
Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.
 
W razie pytań i uzgodnień prosimy o kontakt z Mariuszem Sobkowiakiem – Prezesem Stowarzyszenia NOVUM,
tel.: 669-847-078,
 
 
Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM
 
Mariusz Sobkowiak
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją