Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura online

Święto ulicy Teatralnej w sobotę

To już po raz czwarty instytucje znajdujące się przy ulicy Teatralnej postanowiły zjednoczyć swoje siły i wspólnie zaprezentować się w naturalnej scenografii ulicy. Tego dnia ulica Teatralna wypełni się sztuką, muzyką, tańcem, a przede wszystkim wspólną zabawą, do której zapraszamy nie tylko mieszkańców ulicy, ale wszystkich gorzowian.
 
W programie spektakl „Wierszyki Wybryki” animacje, happeningi, wystawy, pokazy, koncerty. Początek zaplanowano na godz. 15.00. Wstęp wolny.
 
Wieczorem, o godz. 20.00 odbędzie się spektakl pt. „Moralność pani Dulskiej” w reż. Mirosława Siedlera. Bilety na spektakl są za 350 gr. i sprzedawane będą wyłącznie w kasie teatru w sobotę, 18 maja od godz. 10.00. Jedna osoba może zakupić maksymalnie dwa bilety. Spektakl organizowany jest w ramach akcji „Bilet do teatru za 350 groszy” z okazji Dnia Teatru Publicznego.
 
 
Organizatorami wydarzenia są: Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie, Towarzystwo Przyjaciół Teatru, Akademia im. Jakuba z Paradyża, Młodzieżowy Dom Kultury, Szkoła Muzyczna I stopnia im. W.J. Ciesielskiego, Inneko, Salon Migdal.
 
Projekt współfinansowano z budżetu miasta Gorzowa Wlkp.
 
 
Info. wg strony teatr-gorzow.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją