Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Można jeszcze wysyłać teksty do „LandsbergONu”

Jeszcze tylko przez kilka dni gorzowianie mogą wysyłać swoje prace do magazynu fantastycznego „LandsbergON”. Redakcja przyjmuje teksty i grafiki do 20 kwietnia 2019 r.
 
„LandsbergON” to półrocznik tworzony przez gorzowian, którzy poprzez fantastykę chcą promować miasto i lokalnych twórców. Dwa numery wydane w ubiegłym roku cieszyły się bardzo dobrym przyjęciem wśród mieszkańców i na portalach zajmujących się fantastyką, dlatego Stowarzyszenie NOVUM (wydawca czasopisma) przygotowuje dwa kolejne numery. Magazyn zawierać będzie opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic. Powstanie w sumie 200 egzemplarzy (dwa numery) "LandsbergONu" i jego wersja cyfrowa.
Magazyn będzie kolportowany w instytucjach miejskich, bibliotekach a 40 egzemplarzy trafi do ogólnopolskich redakcji internetowych, tradycyjnych i recenzentów zajmujących się tematyką fantasy. Trzeci numer ma powstać do końca czerwca, a czwarty do końca tego roku.
 
Wszyscy, którzy zajmują się twórczością fantasy, s-f i horror (opowiadania, recenzje, felietony, grafiki) mogą przesyłać swoje prace na adres mailowy landsbergon@gmail.com do 20 kwietnia 2019 r. Redakcja zastrzega, że trzeci numer będzie numerem tematycznym i w pierwszej kolejności przyjmowane będą prace utrzymane w klimacie grozy i horroru.
 
Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.
 
W razie pytań i uzgodnień prosimy o kontakt z Mariuszem Sobkowiakiem – Prezesem Stowarzyszenia NOVUM,
tel.: 669-847-078, e-mail: stowarzyszenie.novum@gmail.com
 
 
Mariusz Sobkowiak
Prezes Stowarzyszenia NOVUM 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją