Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Mariusz Koźlarek – NATURALNIE

„Mariusz Koźlarek – NATURALNIE” - od 28 lutego 2019 roku Biblioteka przy ul. Słonecznej 63, ma przyjemność prezentować prace tego młodego fotografa. Wystawę można oglądać (poniedziałek – piątek, godziny otwarcia biblioteki) do końca kwietnia 2019 r.
 
Zdecydowana większość zdjęć przedstawia przyrodę, stąd też tytuł wystawy - NATURALNIE. Podczas wernisażu autor opowiadał o uwiecznionych na fotografiach miejscach oraz sposobach i technikach wykonania poszczególnych zdjęć.
Wystawa_Biblioteka_Sloneczna - DA - (20)Mariusz Koźlarek urodził się 9 grudnia 1999 roku. Jest uczniem ostatniej klasy Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. Przygodę z fotografią rozpoczął od filmowanie, kiedy to w 2013 roku wziął udział w konkursie filmowym organizowanym przez Ryszarda Kućko. W roku 2016 i 2017 roku brał udział w konkursach organizowanych przez Ligę Ochrony Przyrody w Gorzowie Wlkp. Oba konkursy były dla niego wygrane. Uczestniczył w ogólnopolskich („Empik foto”), międzynarodowych („EISA Maestro 2017”) i licznych lokalnych konkursach fotografii.​
 
Zdjęcia z wernisażu można oglądać TUTAJ.
 
 
Barbara Barańska
 
Fot. Daniel Adamski
 
Wystawa_Biblioteka_Sloneczna - DA - (15)

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją