Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

KAMP! na Zawarciu promuje płytę „DARE”

KAMP! promuje nową płytę „DARE”. Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 16 marca 2019 r., o godz. 19:00 w MCK Zawarcie, przy ul. Wawrzyniaka 66 A. Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) 36 zł (do nabycia w kasie MCK przy ul. Drzymały i w serwisie www.abilet.pl – KUP BILET ONLINE).
 
“DARE” to wydany w ubiegłym roku trzeci album zespołu, całkowicie odmienił koncerty zespołu, o czym warto przekonać się na własne oczy i uszy w jednym z jedenastu polskich miast, które odwiedzą w lutym, marcu i kwietniu.
 
Wydany we wrześniu “DARE” okazał się jedną z najciekawszych elektronicznych płyt 2018 roku, potwierdzając wyjątkową pozycję KAMP! na polskiej scenie muzycznej. Od blisko dekady to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych. KAMP! wydawali swoją muzykę za darmo, wyłącznie przez sieć, kontakt z fanami podtrzymując od pierwszych, wyprzedawanych na pniu koncertów. W 2012 roku ukazał się ich przełomowy debiut, zatytułowany po prostu “KAMP!”. Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem i do dziś zespół sprzedał blisko 12 tysięcy egzemplarzy debiutu.
 
Równocześnie z działalnością na polskim rynku przyszedł sukces zagraniczny. Jako jedni z pierwszych, muzycy KAMP! zaczęli regularnie koncertować na zagranicznych festiwalach i imprezach showcase’owych. Mają za sobą m.in. trasy po USA i Wielkiej Brytanii oraz występy na tak ważnych imprezach jak amerykański SXSW czy brytyjski The Great Escape.
 
 
Info. wg strony dziejesie.art
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją