Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Redakcja magazynu „LandsbergON” czeka na prace gorzowian

Stowarzyszenie NOVUM dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przygotowuje trzeci numer gorzowskiego półrocznika fantastycznego - "LandsbergON". Magazyn zawierać będzie opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic. Członkowie stowarzyszenia chcą w ten niekonwencjonalny sposób promować nasze miasto a jednocześnie dać gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości. Powstanie w sumie 200 egzemplarzy (dwa numery) "LandsbergONu" i jego wersja cyfrowa. Dotychczas wydane numery są dostępne w gorzowskich bibliotekach, Wydziale Promocji Urzędu Miasta oraz na stronie www.landsbergon.pl
 
Magazyn będzie kolportowany w instytucjach miejskich, bibliotekach a 40 egzemplarzy trafi do ogólnopolskich redakcji internetowych, tradycyjnych i recenzentów zajmujących się tematyką fantasy. Trzeci numer ma powstać do końca czerwca. Czwarty do końca roku.
Wszyscy, którzy zajmują się twórczością fantasy, s-f i horror (opowiadania, recenzje, felietony, grafiki) mogą przesyłać swoje prace na adres mailowy TUTAJ, do 20 kwietnia 2019 r. Redakcja zastrzega, że trzeci numer będzie numerem tematycznym i w pierwszej kolejności przyjmowane będą prace utrzymane w klimacie grozy i horroru.
 
Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.
 
W razie pytań i uzgodnień prosimy o kontakt z Mariuszem Sobkowiakiem – Prezesem Stowarzyszenia NOVUM, tel.: 669-847-078, adres e-mail.
 
 
Mariusz Sobkowiak
Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją