Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Trzecie spotkanie autorskie z twórcami „LandsbergONu”

Stowarzyszenie NOVUM zaprasza wszystkich gorzowian na ostatnie spotkanie autorskie z twórcami pierwszego i drugiego numeru magazynu „LandsbergON”. Magazyn zawiera opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic, oraz felietony i prace graficzne. Członkowie stowarzyszenia wydając pierwszy gorzowski magazyn fantastyczny promują nasze miasto, a jednocześnie dają gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości. Osoby, których prace ukazały się w pierwszym i drugim numerze będzie można poznać podczas spotkania autorskiego. O swojej twórczości opowiedzą gorzowianie: Jakub Łukasik, autor opowiadania „Opowieść o gorzowskiej Wandzie”, Piotr Jakubowski, autor felietonu w „LandsbergONie” na temat uniwersalności fantastyki, organizator gorzowskiego konwentu fantasy „Gorcon” oraz Kamil Kwiatkowski, autor opowiadania „13” o gorzowskich pustkowiach i lokalny muzyk o pseudonimie „Wrathu”. Wydarzenie zorganizował Redaktor naczelny „LandsbergONu” Mariusz Sobkowiak, który otworzy spotkanie. Spotkanie poprowadzi Sebastian Górny. 
Dodatkową atrakcją będzie premierowy pokaz filmu z Gry Escape room „Bohaterowie niepodległości”, którą Stowarzyszenie NOVUM zorganizowało dla gorzowskich uczniów i studentów z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości.
 
Spotkanie autorskie odbędzie się w Klubie Kultury „Jedynka” MCK, przy ul. Chrobrego 9, w piątek, 28 grudnia 2018 r., o godz. 18:00. Wstęp wolny. 
 
Członkowie Stowarzyszenia zachęcają do udziału w spotkaniu, gdyż na tych, którzy pojawią się jako pierwsi czekają bezpłatne egzemplarze czasopisma. Czasopismo kolportowane jest bezpłatnie dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. 
 
 
Mariusz Sobkowiak
Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją