Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Spotkanie z twórcami „LandsbergONu”

Stowarzyszenie NOVUM zaprasza na spotkanie autorskie z twórcami drugiego numeru magazynu „LandsbergON”, które odbędzie się w Klubie Kultury „Jedynka”, przy ul. Chrobrego 9, 26. listopada br. o godz. 18.00. Wstęp wolny.
 
Magazyn zawiera opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic, oraz felietony i prace graficzne. Członkowie stowarzyszenia wydając pierwszy gorzowski magazyn fantastyczny promują nasze miasto, a jednocześnie dają gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości.
 
Osoby, których prace ukazały się w drugim numerze będzie można poznać podczas spotkania autorskiego. O swojej twórczości opowiedzą gorzowianie: Karol Wojdyło, autor opowiadania „Pociąg grozy” i współtwórca nieregularnika „ćwierćinteligjent”, Jakub Łukasik, autor opowiadania „Opowieść o gorzowskiej Wandzie” i Piotr Jakubowski, autor felietonu w „LandsbergONie” na temat uniwersalności fantastyki, organizator gorzowskiego konwentu fantasy „Gorcon”.  
 
Wydarzenie zorganizował redaktor naczelny „LandsbergONu” Mariusz Sobkowiak, który otworzy spotkanie. Poprowadzi je debiutancko Igor Łaniecki.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją