Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaKultura
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Aktualna oferta gorzowskich instytucji kultury

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury na najbliższy tydzień. W najbliższych dniach to między innymi  ostatnie spotkania z cyklem „Miej Czas na Koncerty!” w amfiteatrze gorzowskim wystąpi Maria Peszek. Przed nami kolejne premierowe odcinki „Małej Reduty Osterwy”  oraz otwarcie wystawy w MOSie MADE [IN] READY. RZECZY, DZIAŁANIA, SYMBOLE.  Zapraszamy również do śledzenia wydarzeń online dostępnych na facebookach naszych instytucji kultury.
czytaj dalej

Filharmonia szykuje się do nowego sezonu artystycznego

1 września Filharmonia Gorzowska otwiera sprzedaż biletów na koncerty w nowym sezonie artystycznym.
 
Pierwszy koncert zaplanowany jest na 25 września.
czytaj dalej

Koncert w Parku Róż

W najbliższą niedzielę, 6 września, o godzinie 16.00, o ile pogoda pozwoli, zapraszamy na koncert Orkiestry Siedlice do Parku Róż. 
 
Przy okazji koncertu, będzie można zapisać się do działającego przy orkiestrze ogniska muzycznego. Orkiestra udostępnia instrumenty nieodpłatnie i nie pobiera opłat za udział w zajęciach.
czytaj dalej

Filharmonicy koncertują w sieci

W piątek 28 sierpnia odbędzie się premiera trzeciego koncertu kameralnego, zrealizowanego przez Filharmonię Gorzowską w ramach projektu [DO ZOBACZENIA]. O godz. 18.00 na kanale YouTube zaprezentowany zostanie koncert „Na czterech strunach świata”, z żywiołową muzyką niemal z całego świata.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze 26 sierpnia – 1 września 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury na najbliższy tydzień i ostatni wakacyjny weekend.
czytaj dalej

Koncert Uwielbienia

Już 30 sierpnia w niedzielę na Placu Jana Pawła II przy kościele odbędzie się kolejny Festyn Rodzinny zakończony Koncertem Uwielbienia. Epidemia oraz ograniczenia z nią związane uniemożliwiły nam organizację imprezy jak co roku w Święto Bożego Ciała, dlatego w tym roku z opóźnieniem, przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa, impreza się odbędzie. 
 
Rozpoczynamy o godzinie 16.00, w planie zawody sportowe, występy zespołu cheerleaderek i  Deszczno Lejdis, animacje dla dzieci, loteria fantowa i kiełbaski z grilla. O godzinie 18.00 wystąpi gość specjalny – Witek Wilk (ewangelizator, muzyk), a od godz. 19.00 koncert zespołu Serce Uwielbienia.
 
Zapraszamy serdecznie małych i dużych, każdy znajdzie coś dla siebie!!
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze 19 – 25 sierpnia 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury. W najbliższych dniach to między innymi spotkania z OFFteatrem, Piknik Chopinowski i projekcje filmowe koncertów Festiwalu Muzyka w Raju. W naszej ofercie w tym tygodniu koncert Meli Koteluk w ramach cyklu Miej Czas na Koncerty! oraz wydarzenia online dostępne na facebookach naszych instytucji kultury.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze 12 – 18 sierpnia 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury. W najbliższych dniach to między innymi Kino po zmroku, kolejne odcinki Małej Reduty Osterwy, kontynuacja cyklu KULTURA z wysoka oraz wydarzenia online.
czytaj dalej

Przed nami kolejny Piknik Chopinowski

Filharmonia Gorzowska zaprasza na tradycyjne niedzielne spotkanie z muzyką klasyczną. Tym razem przed gorzowską publicznością wystąpi młody warszawski pianista, Jan Wachowski.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze 5 – 11 sierpnia 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury. W najbliższych dniach to między innymi Kino po zmroku, Piknik Chopinowski, kontynuacja cyklu Miej Czas na Koncerty oraz wydarzenia online.
czytaj dalej