Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Spotkanie autorskie z twórcami „LandsbergONu”

Stowarzyszenie NOVUM zaprasza wszystkich gorzowian na spotkanie autorskie z twórcami magazynu „LandsbergON”. Magazyn zawiera opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic, oraz felietony i prace graficzne. Członkowie stowarzyszenia wydając pierwszy gorzowski magazyn fantastyczny promują nasze miasto, a jednocześnie dają gorzowianom możliwość prezentowania swojej twórczości. Osoby, których prace ukazały się w pierwszym numerze będzie można poznać podczas spotkania autorskiego.
 
Spotkanie autorskie odbędzie się w Klubie Kultury „Jedynka”, przy ul. Chrobrego 9, we wtorek 25 września 2018 r., o godz. 17:00. Wstęp wolny.
O swojej twórczości opowiedzą gorzowianie: Kamil Kwiatkowski, autor opowiadania „13” o gorzowskich pustkowiach i lokalny muzyk o pseudonimie „Wrathu”, Anna Kowalczewska, której prace graficzne ukazały się w „LandsbergONie”, autorka książki fantasy „Tchnienie”, Daria Żok, gorzowska nauczycielka prowadząca Szkolny Klub Kryminalistów, pod której opieką uczniowie II LO stworzyli opowiadanie „Kolekcja” oraz Piotr Jakubowski, autor felietonu w „LandsbergONie” na temat uniwersalności fantastyki, organizator gorzowskiego konwentu fantasy „Gorcon”. Wydarzenie zorganizował redaktor naczelny „LandsbergONu” Mariusz Sobkowiak, który otworzy spotkanie. Spotkanie poprowadzi Sebastian Górny, również autor okładki pierwszego numeru „LandsbergONu”.
  
Członkowie Stowarzyszenia zachęcają do udziału w spotkaniu, gdyż na tych, którzy pojawią się jako pierwsi czekają ostatnie egzemplarze czasopisma. Czasopismo kolportowane jest bezpłatnie dzięki dotacji z Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. 
 
 
Mariusz Sobkowiak
Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją