Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Zagraj główną rolę w musicalu w Filharmonii Gorzowskiej!

Już 15 i 16 września odbędą się castingi do kolejnego musicalu realizowanego przez Filharmonię Gorzowską. Tym razem muzyczna opowieść zostanie oparta na motywach książki o Pipi Pończoszance. Dzieci i młodzież marzących o występie na scenie w jednej z głównych ról zapraszamy do zapoznania się z tekstami libretta dostępnego już na stronie internetowej Filharmonii.
Pippi, Pan Nelson oraz łączona rola Anniki i Tonnego to trzy główne kreacje, jakie pojawią się w obsadzie najnowszego musicalu. Dzieci aspirujące do głównych ról podczas castingu powinny przedstawić fragmenty libretta. Jego treść dostępna jest już na stronie  Filharmonii w zakładce dotyczącej musicalu. Czasu na naukę tekstu zostało niewiele – pierwsze przesłuchania już w sobotę 15 września. Jeszcze we wrześniu rozpoczną się również pierwsze próby ze specjalistami w dziedzinie śpiewu, gry aktorskiej i tańca.
 
Poza głównymi rolami Filharmonia poszukiwać będzie tancerzy oraz wokalistów. W każdym z musicali w obsadzie znajduje się kilkudziesięciu młodych artystów. Sugerowany wiek dzieci to powyżej 10 lat.

 
„Dogonić Pippi” będzie piątym widowiskiem muzycznym realizowanym przez Filharmonię Gorzowską. Premiera zaplanowana jest już na początek grudnia tego roku.
 
Urszula Śliwińska
Rzecznik prasowy Filharmonii Gorzowskiej

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją