Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Wygraj gorzowski magazyn fantasy „LandsbergON”

Stowarzyszenie NOVUM zaprasza wszystkich gorzowian do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest egzemplarz pierwszego gorzowskiego magazynu fantastycznego „LandsbergON” oraz książka fantasy gorzowianki Anny Kowalczewskiej „Tchnienie. Księgi Wybranych” (Ania Kowalczewska ilustrowała pierwszy numer „LandsbergONu”). ​
 
Magazyn zawiera opowiadania z gatunku science-fiction, fantasy i horror pisane przez gorzowskich twórców i nawiązujące do naszego miasta i okolic. „LandsbergON” będzie kolportowany w instytucjach miejskich, bibliotekach a 40 egzemplarzy trafi do ogólnopolskich redakcji internetowych, tradycyjnych i recenzentów zajmujących się tematyką fantasy. Gorzowianie będą mogli również otrzymać egzemplarz podczas spotkania autorskiego w sierpniu. W Internecie będzie kolportowana wersja cyfrowa magazynu. ​
Aby już teraz wygrać swój egzemplarz "LandsbergONu" i książkę "Tchnienie" należy zrobić dwie proste rzeczy.
 
1. Polubić profil Stowarzyszenia NOVUM na Facebooku.
 
2. Napisać i wysłać w wiadomości prywatnej na Facebooku lub na maila recenzję swojego ulubionego dzieła s-f, fantasy, lub horror (może to być książka, film, czy cokolwiek przyjdzie Wam do głowy). Ważne aby recenzja była jak najkrótsza a przy tym treściwa i ciekawa.
 
Do wygrania jest 5 egzemplarzy magazynu i książki. Konkurs trwa do końca lipca.
 
Egzemplarze „Tchnienia” zostały przekazane dzięki uprzejmości autorki i wydawnictwa Novae Res.  Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.
 
W razie pytań i uzgodnień prosimy o kontakt z Mariuszem Sobkowiakiem – Prezesem Stowarzyszenia NOVUM, tel. 669-847-078, e-mail.
 
 
Mariusz Sobkowiak
Stowarzyszenie na rzecz Innowacji Społecznych NOVUM
 
​Fot. archiwum Novum

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją