Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Wiosna_ptaki_park_Roz - DA - 16
slider kobiety ok
voovoo_03.2019
multikulti_01.04.2019
MROZ_mos - 12.04
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Koncert Sorja Morja

MCK Gorzów ma przyjemność zaprosić na koncert zespołu Sorja Morja, który odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia ​2018 r., o godz. 20.00, w klubie MagnetOffOn, przy ul. Jagiełły 11. Bilety są w cenie 10 zł.
 
Sorja Morja to zespół muzyczny tworzony przez Ewę Sadowską i Szymona Lechowicza. Koncertowy skład grupy uzupełnia Małgorzata Penkalla z Enchanted Hunters.
 
W 2017 roku nakładem Thin Man Records ukazał się debiutancki album Sorji Morji zatytułowany „Sorja”. Grupa zaprezentowała nowe, oparte na gitarach brzmienie inspirowane minimalistycznym post-punkiem i ścieżkami dźwiękowymi rodem z gier RPG. Za produkcję płyty odpowiedzialny był Michał Kupicz.

Fragmenty recenzji płyty „Sorja”

Kapitalny debiut. Już dawno żaden polski zespół nie grał z taką lekkością. - Jacek Świąder, Gazeta Wyborcza. Na debiutanckiej płycie Sorji Morji można wyczuć obecność doświadczenia pokoleniowego: niepewności, permanentnego rozproszenia i kumulujących się napięć. - Jakub Wencel, Dwutygodnik.
 
Minimalistyczne i klarowne garażowe HD nowych czasów. Pozostawili u mnie rzadki niedosyt. - Bartek Chaciński, Polityka. Krótki album nie budzi niedosytu, bo jest on niesamowicie bogaty w nieoczywiste rozwiązania songwriterskie, połamane struktury, bardzo dużo się tu dzieje. - Artur Kasprzycki, Porcys.
 
Jedna z najbardziej inteligentnych, przekornych i zaskakujących płyt o jakich miałem przyjemność kiedykolwiek pisać. - Bartosz Nowicki, 1uchem1okiem. Prosto i niebanalnie, krótko, treściwie i bez nadęcia, ale też bezpretensjonalnie. - Anna Nicz, Gazeta Magnetofonowa.
 
 
Info. wg strony mckgorzow.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją