Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Kulturalna gra wstępna

Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta wraz z grupą gorzowskich Artystów 5 Pora Roku serdecznie zapraszają na koncert pt. „Kulturalna gra wstępna, czyli Project Cohen w Muzeum”, który odbędzie się 14 lutego 2018 r., o godz. 17:30 w Willi Zespołu Willowo-Ogrodowego, przy ul. Warszawskiej 35.
 
Naszą propozycją jest kulturalne wprowadzenie w nastrój pełen miłości i pasji do sztuki w dniu, w którym to właśnie miłość gra pierwsze skrzypce. Wierzymy, że zabytkowe wnętrza muzeum i muzyka na najwyższym poziomie z pewnością skradną państwa serca i duszę.
Jeżeli o nagrodach mowa – przygotowaliśmy konkurs dla publiczności, gdzie do wygrania będą niespodzianki od naszego partnera – Winnicy Pałac Mierzęcin oraz voucher na bezpłatną sesję zdjęciową w muzealnych wnętrzach, którą wykona artysta fotografik – Lech Dominik. Szczegóły konkursu zostaną podane w dniu koncertu.
 
5 Pora Roku to zespół artystów i przyjaciół – aktorów, muzyków, wokalistów. Grają recitale, koncerty, spektakle teatralne. Łączy ich pasja do sztuki, a sztuka daje im mnóstwo radości. Tą radością dzielą się z każdym, kto odwiedzi ich na występach. Grupę tworzą Cezary Żołyński, Mariusz Ambrożuk, Przemek Raminiak, Marek Popis oraz Sylwia Beech.
 
Bilety są w cenach: 30 zł za bilet pojedynczy, 50 zł za bilet podwójny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji bądź zakupu:
✔ osobiście w Willi przy ulicy Warszawskiej 35
✔ telefonicznie pod numerem +48 95 732 28 43 wewn. 27.
✔ lub w wiadomości prywatnej na fb
 
Serdecznie zapraszamy.
 
Link do wydarzenia na Facebooku znajduje się tutaj.
 
 
Anna Suchecka

Specjalista ds. promocji
Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta
w Gorzowie Wielkopolskim
 
Fot. Daniel Adamski
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją