Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Walentynki z niespodzianką u Osterwy

Zapraszamy na niezapomniany wieczór walentynkowy w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie. Specjalnie na ten dzień aktorzy naszego teatru przygotowali spektakl muzyczny "Po prostu miłość", który wyreżyserował Jan Tomaszewicz. Na scenie zabrzmią znane i lubiane piosenki, takiej jak "Kasztany" czy "Kochać". A żeby jeszcze bardziej uprzyjemnić walentynkowy wieczór, przygotowaliśmy niespodziankę: po spektaklu odbędzie się losowanie romantycznej kolacji we dwoje w jednej z gorzowskich restauracji. ​
Na jej temat powstały niezliczone rzesze wierszy, powieści, filmów i aforyzmów. Jedni artyści opiewają jej piękno i niesamowitą siłę, którą ma nad człowiekiem, inni wolą akcentować jej drugie, bardziej nieprzewidywalne oblicze.
 
Potrafi być żywiołem, który inspiruje, jest sumą wielu cudownych chwil, które każdy znas chce zatrzymać przy sobie jak najdłużej. To właśnie miłość…
 
Chociaż tyle już wiemy na jej temat, to wciąż oczekujemy kolejnych opowieści, tym bardziej podczas wieczoru walentynkowego. Dlatego zapraszamy na spektakl, podczas którego uczuciowe blaski i cienie zostaną opowiedziane słowami wyjątkowych piosenek, wśród których zabrzmi m. in. „Niewolnomi”, „Szeptem do mnie mów”, „Kochać”, „Kasztany”, czy „Zanim zaśniesz”.
 
Zapraszamy 14 lutego (środa), o godz. 19.00. Rezerwacja pod nr tel. 95 7289939 lub piszą e-maila. Bilety w cenie: 40 zł za normalny, 35 zł za ulgowy.
 
Do zobaczenia w Teatrze Osterwy.
 
 
Aleksandra Modzelan
Dział Promocji i Obsługi Widzów
Teatr im. Juliusza Osterwy
 
​Fot. Daniel Adamski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją