Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Stefania kłania się na Chrobrego
FESTIWAL MW
teatr xxxv
sniadanie
ROBIMY_TO_MOS
Z Gorzowa dookoła (ś)fiata
ZIT
krol_gof_2018
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

FERIE W DOMU MUZ!

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko spędziło czas wolny pożytecznie i przyjemnie zapisz je na półkolonie w Muzeum Lubuskim. W tym wyjątkowym miejscu kształcą się młodzi, świadomi uczestnicy życia kulturalnego, kochający i szanujący nasze dziedzictwo.
FERIE W DOMU MUZ to doskonały pomysł na ferie dla dzieci mieszkających w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy, które pragną spędzić wolny czas aktywnie, ciekawie, wesoło i twórczo. Uczestnicząc w półkoloniach Muzeum Lubuskiego, dziecko nie tylko rozszerza swoją wiedzę z zakresu historii i sztuki. Każdy uczestnik przez zabawę uczy się również pracy zespołowej, rozwija swoje pasje i poszukuje najlepszego sposobu na wyrażenie swojej wyjątkowości.
 
PÓŁKOLONIE W DOMU MUZ odbywać się będą w turnusach tygodniowych w okresie ferii zimowych od 12 do 25 lutego 2018 roku. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym (6 -12 lat) i prowadzone będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w dwóch obiektach Muzeum – Zespole Willowo-Ogrodowym i Spichlerzu.
 
Pierwszy tydzień:
• Laboratorium formy – Zespół Willowo-Ogrodowy,
• Laboratorium koloru – Spichlerz.
 
Drugi tydzień:
• Laboratorium koloru – Zespół Willowo-Ogrodowy,
• Laboratorium formy – Spichlerz.
 
Do współpracy zaprosiliśmy Inspekcję Transportu Drogowego, która zadba o edukację i gadżety w zakresie bezpieczeństwa naszych uczestników (kamizelki, odblaski). W pierwszych dniach każdego turnusu inspektorzy przekażą dzieciom najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa pieszych podczas przemieszczania się po mieście i odpowiedzą na wszelkie pytania. Dzieci będą też miały okazję  zwiedzić inspekcyjny radiowóz.
 
Informacji dla chętnych udziela Hanna Kotas pod numerem tel. (95) 722 54 68, lub pisząc na adres e-mail.
 
Z powodu ograniczonej liczby miejsc uwzględniana będzie kolejność nadsyłanych zgłoszeń. W związku z tym płatności prosimy dokonywać po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia Państwa dziecka na półkolonie. Zapisy przyjmuje sekretariat, tel.: (95)732 28 43, lub pisząc na adres e-mail. Cena za jeden tydzień to tylko 309 zł, za dwa tygodnie – 509 zł.
 
Przewidujemy specjalne promocje dla rodzeństw.
 
W skład opłaty wchodzą:
• posiłki – drugie śniadanie, jednodaniowy ciepły obiad (Obiady domowe „Czarna Oliwka” ul. Herberta 3) i podwieczorek,
• profesjonalne warsztaty i lekcje muzealne z zakresu historii i sztuki, prowadzone przez pracowników Muzeum Lubuskiego,
• lekcje malarstwa i rzeźby,
• ośmiogodzinna opieka nad dziećmi (doświadczeni i wyszkoleni opiekunowie z uprawnieniami),
• wyjazdy i wyjścia, np. do kina, teatru i innych obiektów Muzeum (spektakle, seanse, warsztaty z aktorami i pogadanki w kinie),
• ubezpieczenie,
• organizacja wystawy prac uczestników w Muzeum Lubuskim – uroczysty wernisaż dla dzieci, rodziców, dziadków itd.
 
Informacja o promocji dla rodzeństw, karta zgłoszeniowa, regulamin oraz informator dla rodziców znajdują się na naszej stronie www.muzeumlubuskie.pl.
 
Ferie będą zgłoszone do Lubuskiego Kuratorium Oświaty.
 
 
Anna Suchecka

Specjalista ds. promocji
Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta
w Gorzowie Wielkopolskim

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją