Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Przesiądź się do autobusu i jedź bezpłatnie!
OESS_archipelag(1) slider
slider_BO
slider_1512x448_pik_poprawa
slajdowisko_multikulti_09.2018
sns 2018
off_2018.09
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

SPAM papierowy na październik

Pomimo że na dobre zadomowiła się jesień, my nie poddajemy się jej nostalgicznym klimatom. Podpowiadamy gdzie w tym miesiącu warto się pojawić i gdzie na pewno jesienna chandra Was nie dopadnie. Październikowy SPAM* to krótki przewodnik po miejscach, w których na pewno nie będziecie się nudzić. 
 
Lajkujcie stronę SPAM na Facebooku i dokładniej planujcie na co się wybrać w Gorzowie. Co godzinę podajemy informacje o eventach dla was! Przejrzyjcie historię naszych zapowiedzi imprez i wydarzeń. SPAM-ujemy na okrągło tutaj.
 
Cyfrowa wersja SPAM​
 
Dostępna jest też cyfrowa wersja popularnego w mieście SPAM. Wydanie październikowe ściągnijcie sobie w formacie pdf by mieć go zawsze przy sobie. Plik pdf SPAM dostępny jest tutaj.
 
Informujemy, że wersję papierową SPAM udostępnia:

Nova Park, Askana, Urząd Miasta, Kupiec Gorzowski, Park 111, Teatr, Filharmonia, Miejski Ośrodek Sztuki, Miejskie Centrum Kultury, WiMBP, puby i restauracje, hotele, Bulwar Sport & Music Taxi, Słowianka, AWF, Muzeum, Inneko, ArtCafe, Biblioteka Pedagogiczna, Watral, Wydział Kultury i Sportu UM, Akademia im. Jakuba z Paradyża.
Estera Kurz, Daniel Adamski
Wydział Promocji i Informacji
 
spam
spam
spam

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją