Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Finał zMOWY z_DŹWIĘKÓW w piątek

Filharmonia Gorzowska zaprasza na podsumowanie wakacyjnych warsztatów twórczych zMOWY z_DŹWIĘKÓW.  Koncert finałowy odbędzie się w piątek, 11 sierpnia o godz. 17.00 w sali koncertowej Filharmonii Gorzowskiej. Wstęp wolny.
 
Kilkudniowe działania to coś więcej niż kolejny projekt edukacyjny. To pełen inspiracji eksperyment, którego uczestnicy stają się jednocześnie twórcami i wykonawcami, a przy okazji mają szansę dowiedzieć się czegoś o sobie. Pod okiem artystów-przewodników każdy uczestnik warsztatów będzie mógł poznać swój twórczy potencjał, przekonać się o swoich zdolnościach artystycznych, odnaleźć w sobie pasję tworzenia oraz drogę do wyrażania własnych emocji. 
Warsztaty zMOWY z_DŹWIĘKÓW to także doskonała okazja do zgłębienia tajników muzyki i zbliżania się do niej poprzez inne formy ekspresji, jak słowo, śpiew czy taniec. Wszystkie zajęcia prowadzone będą w sposób niebanalny, autorski i łamiący wszelkie stereotypy i  rutyny.
 
Warsztaty zakończą występy wszystkich uczestników wspólnej zabawy, którzy zaprezentują stworzone razem dzieło.
 
Prowadzeniem warsztatów i przygotowaniem prezentacji zajął się JAREK KORDACZUK [muzyka, konstrukcje słowne], BASIA RADUSZKIEWICZ [ekspresja słowna, śpiew], PAULINA WYCICHOWSKA [choreografia, improwizacje ruchowe].
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją