Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Koncert 13 sierpnia na Placu Sztuk

Warsztaty Sztuki Perkusyjnej to kolejna ciekawa oferta wakacyjna adresowana do dzieci w wieku szkolnym (od 10 do 13 lat, łącznie 45 osób) z miasta Gorzowa Wielkopolskiego i powiatu gorzowskiego. W ramach projektu odbędą się cztery trzygodzinne spotkania odbywające się w godzinach 10:00 - 13:00, prowadzone przez instruktorów z lokalnego środowiska.
 
Warsztaty rytmiczno-ruchowe (termin: 7.08.2017), warsztaty tworzenia ekoinstrumentów (termin: 9.08.2017), warsztaty improwizacji perkusyjnej. Koncert finałowy odbędzie się na Placu Sztuk w niedzielę 13 sierpnia 2017 r., o godz. 12.00. Wsęp wolny. Prowadzenie: Roman Awiński - dziennikarz Radia Zachód, konferansjer, właściciel firmy Dlaczego Nie - Organizacja Imprez. Moderacja: Aleksander Lasek.
Projekt zakłada nie tylko nabycie i poszerzanie przez uczestników umiejętności posługiwania się technikami perkusyjnymi, ale przede wszystkim angażowanie się uczestników projektu do budowania i zacieśniania wzajemnych relacji. Kolejnym ważnym aspektem jest kwestia budowania wśród dzieci świadomości dotyczącej edukacji ekologicznej, w tym recyklingu i upcyklingu. Motywujemy uczestników do eksperymentowania w zakresie percepcji sztuki muzycznej i plastycznej, a także proponujemy alternatywę w stosunku do przesycenia światem wirtualnym, stawiając na bezpośrednie doświadczenie.

Więcej informacji tutaj.
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją