Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Festiwal Tańca
muzeum
STAS_SLIDER
Zostań ambasadorem naszego miasta
spotkania 2018 BO
mos 15.06
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Weekend na Scenie Letniej w teatrze

Zapraszamy na kolejne wydarzenia odbywające się w lipcu na Scenie Letniej w Teatrze im. J. Osterwy w Gorzowie. 4 lipca w piątek o godz. 12.00 odbędzie się przedstawienie dla dzieci Teatru MER pt. Mały Książę. 15 lipca w sobotę o godz. 20.30 wystąpi Artur Gotz z programem „Tango d’amore”, a 16 lipca w niedzielę o godz. 20.30 wystąpi z programem muzycznym „Muzyczne twarze Jacka Kawalca”. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
 

„Mały Książę”

Zapraszamy Was na wielką międzyplanetarną wyprawę! Naszym pilotem będzie nie kto inny jak najbardziej znany arystokrata na świecie – Mały Książę. Ten uroczy, wrażliwy chłopiec już od kilkudziesięciu lat uczy nas, czym jest prawdziwa miłość, przyjaźń i jak nie zapomnieć o nich w codziennym życiu. A my z okazji 15-lecia Teatru MER postanowiliśmy wybrać się wraz z nim w niesamowitą podróż. Czas trwania: 60 min. 4 lipca, piątek, godz. 12.00.
 
 Artur GotzArtur Gotz​ ​i jego  „Tango d’amore” to nastrojowy teatr piosenki, swoisty kabaret artystyczny łączący w sobie elementy komizmu, jak również nostalgii i zadumy nad otaczającą nas rzeczywistością. Na program składają się piosenki m.in. Kabaretu Starszych Panów, Bułata Okudżawy, Marka Grechuty, Agnieszki Osieckiej, Zygmunta Koniecznego, często w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji. Prostota formy znakomicie uwydatnia siłę poetyckiej treści. Z tego magicznego spotkania z pewnością nikt nie wyjdzie obojętny. Czas trwania: 90 min. 15 lipca, sobota, godz. 20.30​.
 
„Muzyczne twarze Jacka Kawalca”
 
Jacek Kawalec,  doskonale znany polskiej publiczności z wielu telewizyjnych produkcji m.in.: „Ranczo”, „Taniec z Gwiazdami”, „Randka w ciemno”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, wystąpi z programem muzycznym, w którym  z wielkim wdziękiem i poczuciem humoru wcieli się w postaci światowych i polskich  wokalistów. W jego wykonaniu usłyszymy największe światowe przeboje, m.in.: Joe Cockera, Johna Lennona, Roberta Planta, Stinga,  Czesława Niemena czy Grzegorza Markowskiego. Czas trwania: 90 min. 16 lipca /niedziela/ godz. 20.30.
 
 
Ewa Kunicka
Dział promocji i obsługi widzów
 
Fot. materiały organizatora

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją