Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaKultura
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kultura

Koncert zimowy w filharmonii

Najpiękniejsze kolędy w oryginalnych aranżacjach oraz XVIII wieczna muzyka przenosząca w krainę śnieżnej zimy i Świąt Bożego Narodzenia – tak zapowiada się coroczny koncert zimowy w Filharmonii Gorzowskiej.
 
Można go będzie wysłuchać online 18 grudnia.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze 9-15 grudnia 2020

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury na najbliższy tydzień. Zapraszamy do korzystania z kultury online dostępnej na stronach internetowych i w mediach społecznościowych naszych instytucji kultury.
czytaj dalej

Mistrzowie kameralistyki na scenie Filharmonii Gorzowskiej

Przed nami jedno z największych tegorocznych wydarzeń w Gorzowie! Wybitna pianistka Beata Bilińska, znakomity Krakowski Kwintet Dęty oraz prawykonanie utworu napisanego specjalnie na zamówienie Filharmonii Gorzowskiej. Koncert dostępny będzie za darmo w piątek 11 grudnia o godz. 19.00.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze (2 grudnia - 8 grudnia 2020)

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury na najbliższy tydzień. Zapraszamy do korzystania z kultury online dostępnej na stronach internetowych i w mediach społecznościowych naszych instytucji kultury.
czytaj dalej

Händel w Filharmonii Gorzowskiej

Karolina i Jakub Borowczyk – ona mezzosopran, on – kontratenor. Łączy ich nie tylko małżeństwo, ale i talent, nieprzeciętny głos i miłość do muzyki. Na gorzowskiej scenie wystąpią 4 grudnia, a usłyszymy ich w kompozycjach G. F. Händla.
 
Koncert barokowyPiękny Händel” transmitowany będzie online.
czytaj dalej

Darmowy koncert w sieci

W piątkowy wieczór odbędzie się koncert symfoniczny Orkiestry Filharmonii Gorzowskiej, który w całości za darmo będzie można wysłuchać online.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze (25 listopada - 1 grudnia 2020)

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury na najbliższy tydzień. Zapraszamy do korzystania z kultury online dostępnej na stronach internetowych i w mediach społecznościowych naszych instytucji kultury.
czytaj dalej

Warto czytać nad Wartą

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta realizuje projekt  pn. "Warto czytać nad Wartą". Z powodu pandemii, festiwal literacki odbędzie się w formie online i będzie transmitowany na żywo na FB i kanale YouTube biblioteki.
 
Początek w sobotę, 28 listopada br. o godzinie 12.00.
 
Projekt jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
 
 
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze (18-24 listopada)

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury na najbliższy tydzień. Zapraszamy do korzystania z kultury online dostępnej na stronach internetowych i w mediach społecznościowych naszych instytucji kultury, zanim znów będziemy mogli cieszyć się wspólnie z bezpośredniego udziału w wydarzeniach kulturalnych.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze (11-17 listopada 2020)

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury na najbliższy tydzień. Zapraszamy do korzystania z kultury online dostępnej na stronach internetowych i w mediach społecznościowych naszych instytucji kultury, zanim znów będziemy mogli cieszyć się wspólnie z bezpośredniego udziału w wydarzeniach kulturalnych.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 127