Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaAktualności
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Strzelce do Gorzowa mają bardzo blisko

Strzelce Krajeńskie to pierwsza miejscowość na mapie projektu Gorzów on Tour. We wtorek, 7 lipca, przez kilka godzin, zapraszaliśmy mieszkańców tego miasta, by odwiedzali Gorzów częściej niż tylko przy okazji spraw zawodowych czy zakupów.
 
Czy nam się udało, wkrótce się okaże.
czytaj dalej

Odeszła Bożena Bekierska

7 lipca w wieku 92 lat zmarła pionierka, członkini Klubu Pionierów Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, Bożena Bekierska z domu Świątkiewicz.
 
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu komunalnym w Gorzowie Wlkp. przy ul. Żwirowej; w piątek (10 lipca) o godz. 12.30 w kaplicy Domu Pogrzebowego "Products".
czytaj dalej

W piątek tylko do 13.00

W piątek (10 lipca) Sala Obsługi Klienta w budynku Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Sikorskiego 3-4 jest czynna od godziny ósmej do 13.00.
 
Skrócenie czasu pracy podyktowane jest pracami związanymi z wyborami Prezydenta RP.
czytaj dalej

Gorzów on Tour

Na wakacje Gorzów wyrusza w trasę. Będzie się prezentował mieszkańcom regionu ze swoich najlepszych stron. W każdy wakacyjny wtorek, od 7 lipca do 25 sierpnia, będziemy w innej lubuskiej gminie z mobilnym stoiskiem promocyjnym.
 
Z ofertą na spędzanie wolnego czasu będziemy docierać  do naszych sąsiadów, mieszkańców województwa, którzy bywają w Gorzowie, ale dotąd jeszcze nie znaleźli czasu, by poznać miasto bliżej i zakochać się w nim na dłużej.
czytaj dalej

Wieczór w Gorzowie był dobry…

Dobry Wieczór Gorzów wystartował przy ogromnym zainteresowaniu publiczności. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, mieszkańcy naszego miasta z entuzjazmem słuchali muzyki gorzowskich filharmoników, piosenek aktorów „z Osterwy” i młodej gorzowskiej wokalistyki Julii Bury.
 
Za nami pierwszy weekend z Dobry Wieczór Gorzów, wspólnym projektem gorzowskich instytucji kultury i miasta.  Płyta Starego Rynku w weekend tętniła życiem, podobnie jak okoliczne restauracje i kawiarnie. W dwa pierwsze lipcowe weekendowe wieczory to tu biło serce Gorzowa.
czytaj dalej

Tomaszewicz: to wyróżnienie dla całego zespołu teatru

Decyzją gorzowskich radnych dołączył do grona Honorowych Obywateli Miasta. Jan Tomaszewicz, dyrektor Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, 8 marca obchodził 40-lecie pracy artystycznej. – Teraz w czasie pandemii, codziennie siadałem na widowni, codziennie patrzyłem na żelazną kurtynę i czekałem, kiedy się podniesie, kiedy usłyszę trzeci dzwonek i kiedy zapełni się widownia. Nie ma teatru bez widzów nie ma teatru bez chemii między widzem, a aktorem, to jest coś najpiękniejszego na świecie – mówi Jan Tomaszewicz.
czytaj dalej

Nagroda Kulturalna Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego zaprasza do składania wniosków o Nagrodę Kulturalną Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz Nagrodę Honorową „Mecenas Kultury-Gorzów Przystań.”
czytaj dalej

W piątek sesja Rady Miasta

Przewodniczący Rady Miasta zwołał XXVI sesję Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, która odbędzie się w piątek 3 lipca 2020 r. o godz.11.00 z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (online ).
 
Transmisja sesji tutaj.
czytaj dalej

Raport obywatelski cz. III

Stan zadań realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 na dzień 15.06. 2020 r. wraz z wydziałami/jednostkami odpowiadającymi za ich realizację.
czytaj dalej

Urodzinowa sesja Rady Miasta

Raz w roku, dokładnie 2 lipca, odbywa się uroczysta sesja Rady Miasta. Jest wyjątkowa, bo urodzinowa. Z tej okazji wręczane są odznaczenia, odznaki i medale.
 
To również okazja, by nadać tytuł Honorowego Obywatela Miasta dla wybranej postaci życia społecznego Gorzowa. W tym roku tytuł powędrował do Jana Tomaszewicza, dyrektora gorzowskiego teatru.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 377