Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
slider - park siemiradzkiego
slider - katedra
slider - kwadrat
slider - klodawka
slider - murawy
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaAktualności
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Nowa „Polityka Mieszkaniowa Gorzowa”

W czwartek (20 lutego) w Urzędzie Miasta ogłoszono główne założenia „Nowej Polityki Mieszkaniowej dla Gorzowa Wielkopolskiego ”. Stworzenie dokumentu poprzedziła kilkumiesięczna praca gorzowskich radnych i miejskich urzędników w specjalnym zespole, powołanym decyzją prezydenta.
 
Dokument obejmuje diagnozę sytuacji mieszkaniowej, zasady racjonalnego gospodarowania zasobem mieszkaniowym miasta oraz instrumenty pomocy mieszkańcom o niskich dochodach. Jest to pierwszy etap prac nad tym ważnym zagadnieniem.
czytaj dalej

Inspirujący Wieczór Biznesowy

Odsłaniamy szczegóły następnego Inspirującego Wieczoru Biznesowego. Najbliższe spotkanie odbędzie się dzięki gościnności Hotelu Qubus, który ugości nas w swoich progach oraz dzięki Collegium da Vinci z Poznania, którego prelegent wprowadzi nas w tajniki sprzedaży.
 
Będzie to nie tylko czysto teoretyczna prelekcja, ale również praktyczne warsztaty. Podobnie jak spotkanie dotyczące networkingu (a spotkało się ono z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników) szkolenie poprowadzi Pan Piotr Strzyżewski - dyrektor i trener sprzedaży, projekt manager i doradca biznesowy. Realizował projekty po stronie agencji reklamowych i consultingowych oraz w Grupie Aviva, BZ WBK i Santander. Uczestniczył w międzynarodowych projektach. Zarządzał budżetem sprzedaży powyżej 200 mln zł rocznie. Budował i skutecznie motywował zespoły sprzedażowe. Uczestnik ponad 100 szkoleń miękkich i specjalistycznych, w tym 4 Studiów Podyplomowych. Ukończył Zarządzanie Przedsiębiorstwami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Tradycyjnie ilość miejsc na to wydarzenie jest ograniczona.
 
Zapisy czas start!
 
Zapraszamy!
 
Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu
czytaj dalej

Duży fiat już w Europie

Fiat 125 p, którym Joasia i Paweł Poterscy podróżują dookoła świata, jest już w Europie. Po odprawie celnej w Lizbonie pojedzie do Polski, aby 29 lutego w naszym mieście oficjalnie zakończyć wyprawę.
 
- Czekam na odprawę auta, Asia pojechała do rodziców, do Poznania. Mam nadzieję, że będzie dobrze się czuła i w pewnym momencie do mnie dołączy; chcielibyśmy razem wjechać do Gorzowa i zakończyć naszą wyprawę – poinformował gorzowianin Paweł Poterski.
czytaj dalej

Zmiana na skrzyżowaniu Śląskiej z Towarową i Bracką

Wykonawca przebudowy ulicy Śląskiej rozpoczął we wtorek wprowadzanie stałej organizacji ruchu wzdłuż całej ulicy. Najistotniejszą zmianą dla kierowców jest zmiana pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Śląska – Towarowa – Bracka.
 
Pierwszeństwo przejazdu mają teraz pojazdy jadące ul. Śląską od stadionu żużlowego i skręcające w lewo, w ul. Towarową oraz - analogicznie - w przeciwnym kierunku ruchu, zgodnie z trasą autobusów MZK. Ulica Śląska od ul. Wawrzyniaka będzie drogą podporządkowaną, podobnie Bracka.
czytaj dalej

Lekarz koroner poszukiwany

Prezydent Miasta ogłosił nabór ofert od podmiotów wykonujących działalność leczniczą, dysponujących osobami uprawnionymi do wykonania czynności związanych ze stwierdzaniem zgonów i ich przyczyn oraz wystawianiem kart zgonu osobom zmarłym na terenie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.
 
Oferty można składać bezpośrednio w Kancelarii Głównej Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego, ul. Sikorskiego 3-4, 66-400 Gorzów Wielkopolski lub przesłać drogą pocztową do dnia 31.03.2020 r. na adres:
 
Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
Wydział Spraw Społecznych
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
 
Szczegółowe informacje znajdują się w załączeniu.
 
Wydział Spraw Społecznych
czytaj dalej

Zmiany przy Rolniku

Wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego, w związku z budową ronda w rejonie Domu Handlowego Rolnik, planuje w piątek (21. lutego) wprowadzenie zmian w rejonie skrzyżowania ulic Sikorskiego, Orląt Lwowskich, Dworcowej i al. Konstytucji 3 Maja.
czytaj dalej

Wybrano wykonawcę przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I

Konsorcjum firm ZUE i FDO wygrało przetarg na przebudowę 1,5-kilometrowego odcinka drogi wraz z torowiskiem na ulicach Chrobrego i Mieszka I, na odcinku od Pocztowej do Roosevelta.
 
W ramach inwestycji przebudowane mają zostać też deptak, skrzyżowania i obiekt mostowy. Na realizację prac przeznaczono 18 miesięcy od podpisania umowy.
czytaj dalej

Nowy punkt przedszkolny oficjalnie otwarty

Przy Przedszkolu Miejskim nr 2 otwarty został nowy Punkt Przedszkolny. W wydarzeniu uczestniczyli wiceprezydent Małgorzata Domagała, kurator oświaty Ewa Rawa, a także przewodniczący Rady Miasta Jan Kaczanowski oraz radna Halina Kunicka, którzy sprezentowali przedszkolakom puzzle.
 
czytaj dalej

Nazywam się Miliard - tańcem przeciw przemocy

W miniony piątek, 14 lutego na Kwadracie ponad 500 uczniów gorzowskich szkół wzięło udział we wspólnym tańcu przeciwko przemocy wobec kobiet. Akcja zorganizowana została w ramach międzynarodowej kampanii One Billion Rising (Nazywam się Miliard).
czytaj dalej

Kamień węgielny pod Panattoni Park Gorzów

W piątek w Gorzowie przy ulicy Szczecińskiej wmurowano kamień węgielny pod budowę ogromnych magazynów. Centrum logistyczne będzie nosić nazwę Panattoni Park Gorzów.
 
- To inwestycja o dużym znaczeniu dla rozwoju gospodarczego naszego miasta. Wielu potencjalnych inwestorów przed wejściem do Gorzowa pyta się o przestrzeń magazynową. Teraz możemy odpowiadać pozytywnie – podkreślił prezydent miasta Jacek Wójcicki.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 348