Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Gorzów on Tour

Na wakacje Gorzów wyrusza w trasę. Będzie się prezentował mieszkańcom regionu ze swoich najlepszych stron. W każdy wakacyjny wtorek, od 7 lipca do 25 sierpnia, będziemy w innej lubuskiej gminie z mobilnym stoiskiem promocyjnym.
 
Z ofertą na spędzanie wolnego czasu będziemy docierać  do naszych sąsiadów, mieszkańców województwa, którzy bywają w Gorzowie, ale dotąd jeszcze nie znaleźli czasu, by poznać miasto bliżej i zakochać się w nim na dłużej.
Gorzów on Tour to projekt, którego celem jest promocja miasta wśród mieszkańców województwa lubuskiego, zaproszenie ich do spędzenia wolnego czasu i odkrycia Gorzowa na nowo.
 
W Gorzowie od kilku lat intensywnie pracujemy nad poprawą jakości miejskiej infrastruktury. Zmiany dedykowane są mieszkańcom, ale również przebywającym w mieście gościom i turystom.
 
Z ofertą na spędzanie wolnego czasu pragniemy dotrzeć do naszych sąsiadów, mieszkańców regionu, którzy bywają w Gorzowie, ale dotąd jeszcze nie znaleźli czasu, by poznać miasto bliżej, a my chcemy udowodnić, że warto!
 
By przybliżyć Gorzów, zaprezentować jego różnorodność i specyfikę, zwłaszcza pod względem walorów przyrodniczych, atrakcji kulturalnych, rozrywkowych i bogatej oferty gastronomicznej, będziemy korzystać z gościnności lubuskich gmin i miejscowości. Przez kilka godzin w centralnych miejscach miejscowości, wśród mieszkańców, będziemy opowiadać o Gorzowie.
 
Rozdamy materiały informacyjne i promocyjne, poczęstujemy lokalnymi przysmakami.  Będą z nami również goście. Znani gorzowianie, którzy zaprezentują program artystyczny, przygotują warsztaty lub po prostu opowiedzą, dlaczego warto do Gorzowa wracać. Naszymi partnerami w akcji Gorzów on Tour są miejskie spółki i instytucje: CRS Słowianka, Gorzowski Rynek Hurtowy, GOT, Inneko, PWiK i Muzeum Lubuskie.
 
Zaczynamy we wtorek, 7 lipca, w Strzelcach Krajeńskich. Będą nam towarzyszyć tancerze z zespołu „Mali Gorzowiacy” oraz pracownicy Słowianki i Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego. Ponadto, dzięki wsparciu GRH, będziemy częstować mieszkańców Strzelec smacznymi jabłkami i masłem z renety landsberskiej.
 
Następnym przystaniem dla Gorzów on Tour będzie Barlinek, kolejnym, 14 lipca, gmina Przytoczna, a ostatnim w lipcu - Kostrzyn nad Odrą.
 
Szczegółowy harmonogram obok.
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Grafika: Jan Wojtanowski
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją