Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Śniadanie z Radiem ZET w Gorzowie!

W najbliższy poniedziałek, 16 września śniadanie w Gorzowie będzie serwowało Radio ZET. Dziennikarze pojawią się na deptaku na torowisku przy ulicy Chrobrego, przy dawnym kinie Słońce już o godzinie 6.00, o poranku. Od godziny 7.30 rozpocznie się transmisja radiowa na żywo z Gorzowa i potrwa do 9.30, natomiast śniadanie w towarzystwie m.in. Kamila Nosela, będzie można zjeść do 12.00.
 
Radio Zet przyjeżdża do Gorzowa dzięki słuchaczce Marcie, która zadzwoniła do radia i zaprosiła dziennikarzy do naszego miasta. To element wrześniowej akcji promocyjnej Radia ZET, które odwiedza polskie miasta i serwuje pyszne śniadania, dzięki wsparciu  sponsora - firmie z branży spożywczej i wędliniarskiej.
 
W śniadaniowym menu znajdą się klasyczne kiełbaski z wody z pomidorami, parówki z serem w omlecie z pomidorami i oregano, czy parówki z pieczoną cukinią i sosem z pesto ziołowym i pieczywem. Od 9 do 20 września br. Radio ZET pomaga rodakom wrócić do powakacyjnej rzeczywistości, serwując darmowe śniadania w wielu miastach Polski. Do tej pory Radio częstowało śniadaniem mieszkańców Słupska, Gdyni, Starogardu Gdańskiego i Torunia.
 
 
Bezpośrednia relacja z wydarzenia z udziałem mieszkańców miasta będzie emitowana na antenie radiowej w godzinach od 7.30 - 9.30. A zatem w poniedziałek od rana słuchamy Radia ZET!
 
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. z archiwum Radia ZET

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją