Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
slider - park siemiradzkiego
slider - katedra
slider - kwadrat
slider - klodawka
slider - murawy
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Kolejny etap przebudowy ul. Śląskiej

We wtorek (23 lipca) rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulicy Śląskiej, na odcinku od pętli autobusowej do skrzyżowania z ulicą Jasną (włącznie ze skrzyżowaniem).
 
Na ulicy Fabrycznej, na odcinku od ronda ks. Sadownika w kierunku ulicy Waryńskiego oraz na ulicy Waryńskiego zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Ulica Fabryczna na odcinku od Waryńskiego do Wału Poprzecznego pozostanie dwukierunkowa.
 
 
Wprowadzony zostanie objazd z ulicy Śląskiej do ulicy Waryńskiego przez ulice Budowlanych i Fabryczną. Ze względu na lokalizację przystanków autobusowych i miejsc postojowych dla autobusów oraz nową ich trasę, wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania po prawej stronie ulicy Fabrycznej oraz po lewej stronie ulicy Waryńskiego.
 
Na trasie objazdu autobusów wyznaczone zostaną przystanki zastępcze na Fabrycznej (zaraz za rondem ks. Sadownika oraz za skrzyżowaniem z Budowlanych) a także na Waryńskiego.
 
Z uwagi na zamknięte skrzyżowanie ulic Śląska – Jasna wykonana zostanie tymczasowa droga dojazdowa, umożliwiająca wjazd z Śląskiej w Jasną.
 
Dodatkowo prace będą odbywały się także na odcinku od ul. Waryńskiego do ul. Towarowej na ciągach pieszych po północnej stronie ulicy Śląskiej.
 
Paweł Najdora
Wydział Dróg
 
Fot. Archiwum UM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją