Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
slider - park siemiradzkiego
slider - katedra
slider - kwadrat
slider - klodawka
slider - murawy
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Zmiany na ulicy Piłsudskiego

We wtorek (23 lipca) rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulicy Piłsudskiego, na odcinku od ronda Piłsudskiego do ulicy Walczaka. Wykonawca rozpocznie prace związane z układaniem nawierzchni (warstwa wiążąca).
 
Roboty będą realizowane przy zamknięciu połowy jezdni; na remontowanym odcinku wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.
 
Nie będzie możliwości wjazdu w ulicę Piłsudskiego od strony ul. Walczaka i Widok. Objazd do ul. Sułkowskiego i ronda Piłsudskiego wyznaczony zostanie przez ul. Walczaka – rondo Ofiar Katynia – al. Ruchu Młodzieży Niezależnej.
 
Z trasy objazdu korzystać będą również autobusy MZK.
 
Wykonawca zobowiązany jest minimalizować utrudnienia w dojeździe do nieruchomości i obiektów oraz zapewnienia dojazdu do osiedla przy ul. Sułkowskiego.
 
Na remontowanym odcinku ul. Piłsudskiego utrzymane zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h oraz oznakowanie ostrzegawcze o robotach.
 
Wykonawca przewiduje, że wykonanie warstwy wiążącej potrwa 2-3 dni. Następnie realizowane będą prace związane z regulacją urządzeń związanych z infrastrukturą podziemną. Ułożenie warstwy ścieralnej planowane jest na przełomie lipca i sierpnia.
 
Rafał Krajczyński
Miejski inżynier ruchu
 
Fot. Archiwum UM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją