Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Oferta dla małych i średnich przedsiębiorców

11 lipca odbędzie się przetarg, skierowany do małych i średnich przedsiębiorców, na zakup kompleksowo uzbrojonych terenów inwestycyjnych w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Dobrej.
 
Termin wniesienia wadium upływa 4 lipca 2019 r.
 
 
Teren typu greenfield jest zlokalizowany w pobliżu strefy przemysłowej, przy węźle drogi ekspresowej S3, w zachodniej części miasta i składa się z kilkunastu działek o powierzchni od 0, 8960 ha do 4,004 ha.
 
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony pod usługi biurowe, handlowe, transportowe, magazynowe i rzemieślnicze.
 
Działki są uzbrojone w sieć wodociągową, kanalizację sanitarną i deszczową, skomunikowane są drogą wewnętrzną, posiadającą oświetlenie drogowe.
 
Inwestycja została zrealizowana dzięki funduszom unijnym w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.
 
 
Działki oferowane w aktualnym przetargu zostały na mapie zaznaczone ciemniejszym kolorem. Pozostałe tereny zostaną wystawione do sprzedaży po wakacjach.
 
Dodatkowych informacji udziela w Wydziale Obsługi Inwestora i Biznesu Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. ul. Myśliborska 34, 66-400 Gorzów Wlkp. Alicja Głębicka (+48 95 7355917 alicja.głębicka@um.gorzow.pl) oraz Agnieszka Nadolna (+48 95 7355830 agnieszka.nadolna@um.gorzow.pl).

Katarzyna Korycka
Miejski Rzecznik Praw Przedsiębiorcy
 
Fot. Archiwum UM
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją