Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Inspirujące wieczory biznesowe

Urząd Miasta Gorzowa oraz partnerzy projektu „Wspólna promocja gospodarcza Gorzowa Wielkopolskiego, Bogdańca, Deszczna, Kłodawy i Santoka – etap II” serdecznie zapraszają na nowy cykl spotkań dla przedsiębiorców.
 
W tym roku chcemy zaproponować Państwu wspólne spędzanie wieczorów stwarzających możliwość poznawania ciekawych ludzi z obszaru biznesu, podzielenia się sprawdzoną wiedzą i doświadczeniem. Wzajemne inspirowanie się to sposób, aby jeszcze lepiej realizować  potrzeby Państwa Klientów.
 
Pierwsze spotkanie w ramach cyklu Inspirujących Wieczorów Biznesowych odbędzie się już 16 maja o godz. 18.00 w Bowling City, ul. Sikorskiego 9, Gorzów Wlkp.
 
W czasie spotkania będą mieli Państwo możliwość wysłuchania prelekcji Mariusza Frątczaka, dyrektora działu sprzedaży w Collegium Da Vinci w Poznaniu na temat nowoczesnych praktyk w pozyskiwaniu i pracy z klientem oraz Krzysztofa Korsaka z gorzowskiej Smacznej Diety o marketingu, tym razem o marketingu w pudełku.
 
Po części oficjalnej nastąpi nie mniej ważna część nieoficjalna. Zapraszamy do nawiązywania nowych, a także odnowienia starych kontaktów biznesowych przy wspólnej grze w kręgle.
 
Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 14.05.2019 r.
 
Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu, biznes@um.gorzow.pl, tel. 95 7355 894, 95 7355 917
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
Projekt „Wspólna promocja gospodarcza Gorzowa Wielkopolskiego, Bogdańca, Deszczna, Kłodawy i Santoka – etap II” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020, Oś Priorytetowa 1 – Gospodarka i Innowacje, Działanie 1.4 Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP, Poddziałanie 1.4.2 Promocja regionu – ZIT Gorzów Wlkp.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją