Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

GORZÓW #Jest Kobietą

Zainspirowani kalendarzem, przedłużamy Dzień Kobiet i świętujemy cały miesiąc. Z tej okazji w niedzielę 24 marca zapraszamy gorzowianki do udziału w wyjątkowym spotkaniu z Ambasadorkami Gorzowa w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.
 
Gościem specjalnym będzie Paula Tumala oraz ambasadorka województwa lubuskiego Ewa Minge.
konferencka_kobiet - DA - 04
 
gws-marzec - ok
Paula, znana dotąd jako fotomodelka, uczestnicząca w sesjach i pokazach znanych projektantów odzieży, odsłoni inne oblicze. Opowie kobietom o swojej walce z chorobą Hashimoto. Gorzów wybrała na start ogólnopolskiej kampanii społecznej, której celem jest profilaktyka i przybliżanie kobietom zagrożeń, jakie niesie ze sobą ta choroba.
 
Ewa Minge to światowej sławy projektantka mody, która uważa, że moda nie może służyć jedynie próżności. Od czterech lat współtworzy i wspiera fundację Black Butterflies, która wspiera chorujące na choroby nowotworowe.
 
Promocja zdrowia i zdrowego stylu życia będzie jednym z głównych tematów spotkania. Ponadto będzie o modzie, stylu i urodzie oraz muzyce, literaturze i sztuce. Wszystko w formie wykładów, prelekcji, warsztatów.
 
W niedzielę 24 marca, przez blisko 4 godziny, w przystani Sportów Wodnych przy ul Fabrycznej, z pięknym widokiem na Wartę, od godziny 11 do 15, będzie można spędzić czas w tym niezwykłym towarzystwie i poczuć siłę kobiet.
 
A w Gorzowie w kobietach jest siłą! Z danych Urzędu Miasta Gorzowa wynika, że wśród prawie 115 tysięcy mieszkańców miasta, pań jest 61 tysięcy, czyli ponad 53 %. To ogromny potencjał kobiecych umiejętności, doświadczeń i pasji. Stąd pomysł na wspólne świętowanie Dnia Kobiet. Spotkajmy się, poznajmy się i wymieńmy doświadczeniami, spędźmy dobrze niedzielne popołudnie.
 
Niedziela, 24 marca, Przystań Sportów Wodnych, ul. Fabryczna 3
 
11.00 - Ambasadorki GORZÓW #Stąd Jestem – prezentacja sylwetek
11.20 - Jak żyć z Hashimoto - Naturalne Wsparcie chorób Tarczycy Paula Tumala oraz Joanna Brejecka Pamungas, naturopata, specjalista medycyny chińskiej
gws-marzec - ok 2
Przerwa kawowa
 
12.30 - Stowarzyszenie Kobieta Biznes i Rozwój – Anetta Jabłońska, Joanna Owczarek-Romaniszyn, Magdalena Sielska
12.45 - Skuteczne kierowanie zespołem - Piotr Wiśniewski z Collegium Da Vinci z Poznania
 
Przerwa kawowa
 
13.30 - Moda nie może służyć jedynie próżności” – Ewa Minge i jej historia o pomaganiu
 
Przerwa kawowa
 
14.15 - Po prostu rób to! – Adriana Szklarz
14.30 - „Jesteś gwiazdą, tylko jeszcze o tym nie wiesz” – Małgorzata Kocik
14.50 - „Jak nas widzą, tak nas piszą” – efekty warsztatów z Natalią Ślizowską, Emilią Książek i Magdą Wojciechowską Little Bit Of MakeUp
15.00 – Zakończenie.
 
konferencka_kobiet - DA - 05
 
Dla pierwszych 50 pań, które przyjdą na spotkanie, przewidziane są niespodzianki, a w trakcie spotkania losowanie nagród - drobnych upominków od sponsorów.
 
Współorganizatorami przedsięwzięcia są Miasto Gorzów i Stowarzyszenia Kobieta Biznes i Rozwój.
 
W kampanii GORZÓW #Stąd Jestem mamy grono 16 oficjalnych ambasadorek miasta. To: Adriana Szklarz, Paula Tumala, Anna Kowalczewska, Emilia Książek, Iwona Mazur, Olga Michałkiewicz, Barbara Latoszek, Milena Olszewska, Izabela Piwkowska, Małgorzata Witkowska, Magdalena Joanna Sielska, Joanna Owczarek-Romaniszyn, Anetta Jabłońska ze Stowarzyszenia Kobieta Biznes i Rozwój, Natalia Ślizowska, Maria Szupiluk i Małgorzata Kocik.
 
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Daniel Adamski
 
konferencka_kobiet - DA - 06
konferencka_kobiet - DA - 11

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją