Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Kieruj się sercem, serce wskaże Ci drogę…

Przed Nami Walentynki - jedno z najsympatyczniejszych świąt w kalendarzu. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców do miejskiej gry walentynkowej, połączonej z literacką edukacją.
 
Start przewidziany jest na czwartek, 14 lutego, na godzinę 14.00 w punkcie Wydziału Promocji  i Informacji Urzędu Miasta przy ul. Wełniany Rynek, w pobliżu zabytkowej bimby. Łatwo będzie nas odnaleźć - serca wskażą drogę…
 
Miejska gra walentynkowa będzie polegać na odszukaniu fragmentów wierszy gorzowskich poetów napisanych na płytach chodnikowych w centrum miasta. Podpowiedzią, która ułatwi ich odnalezienie, będą czerwone balony,  umieszczone w pobliżu miejsca z wierszem.
 
Każdy uczestnik walentynkowej zabawy, dla ułatwienia otrzyma mapkę z obszarem, gdzie umieszczona zostanie poezja.  
 
Para, która jako pierwsza wskaże wszystkie lokalizacje wierszy oraz przedstawi zdjęcia ze wszystkimi fragmentami, otrzyma voucher do restauracji „Dream Burger” o wartości 100 zł. Oprócz tego, dla pierwszych 10 osób, które odnajdą więcej niż 15 miejsc z wierszami, przewidziane są atrakcyjne nagrody.
 
Zapraszamy do zabawy, życzymy powodzenia i czekamy 14 lutego na Wełnianym Rynku, punktualnie o 14.00, razem  z ambasadorami GORZÓW #Stąd Jestem!
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Grafika: Bartłomiej Nowosielski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki