Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Przedszkolaki malowały choinki

Ponad stu przedszkolaków z 20 gorzowskich przedszkoli skorzystało z zaproszenia prezydent miasta Jacka Wójcickiego i wzięło udział w środę w sali sesyjnej Urzędu Miasta w malowaniu choinek.
 
Jury składające się z profesjonalnych plastyczek (Anna Kowalczewska, Barbara Latoszek, Iwona Mazur) uznało, że wszystkie prace są piękne, a na szczególne wyróżnienie zasłużyły choinki przyozdobione przez dzieci z przedszkola nr 33, 10 i 13. 
 
Galerię zdjęć z całego wydarzenia można oglądać TUTAJ.
 
 
- W zeszłym roku ubieraliśmy choinki na Starym Rynku, tym razem bawimy się w Urzędzie Miasta – nie chcemy, aby dzieciaki przemarzły – podkreślił prezydent Wójcicki.
 
 
Do zdobienia drzewek można było używać wszelkich materiałów plastycznych - pisaków, kredek, wycinanek, bibuły, brokatów - technika dekoracji była dowolna.
 
Najlepsze prace zostały nagrodzone, a drobne upominki i słodki poczęstunek – dzięki wsparciu Kauflandu - dostały wszystkie maluchy.
 
 
 
Galeria zdjęć tutaj.
 
„Udekoruj choinkę razem z nami” to pierwsza z imprez z cyklu wydarzeń przybliżających mieszkańcom świąteczny klimat w ramach kampanii „Gorzów blisko świąt”. 8. grudnia odbędzie się Wigilia Narodów, 13. grudnia festiwal kolęd i pastorałek, 15. grudnia Bieg gwiazdkowy, od 19 do 21 grudnia Jarmark bożonarodzeniowy.
 
Wigilia miejska odbędzie się 21. grudnia na tzw. „Kwadracie”, 31. grudnia zapraszamy na nadwarciański bulwar do wspólnego świętowania i powitania Nowego Roku.
 
 
Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Bartłomiej Nowosielski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją