Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Wiosna_ptaki_park_Roz - DA - 16
slider kobiety ok
voovoo_03.2019
multikulti_01.04.2019
MROZ_mos - 12.04
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Elektryk zaprasza o godzinie 11.11 do odśpiewania hymnu

Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie, w odpowiedzi na apel Ministerstwa Edukacji Narodowej, zapraszają gorzowian w piątek (9 listopada) o godz. 11.11 na Stary Rynek do wspólnego odśpiewania hymnu Polski.
 
W czwartek uczniowie „Elektryka” zorganizowali korowód niepodległościowy. Wyruszyli w miasto, aby udekorować gorzowskie pomniki symbolami narodowymi. Na niesionych transparentach zamieścili hasła niepodległościowe oraz przypominali o stuleciu praw wyborczych kobiet.
 
 
Elektryk_Pomniki - Fot_Adamski-UM_27Zespołu Szkół Elektrycznych rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości świętuje przez cały tydzień. W czasie „Elektrycznego Tygodnia Patriotycznego” odbywają się różne inicjatywy koncentrujące się wokół Ojczyzny i jej Niepodległości. Oprócz rozgrywek w gry planszowe, tematycznych audycji radiowych, tygodnia filmowego w bibliotece, licznych konkursów oraz wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych, odbył się również korowód niepodległościowy.
 
Dopełnieniem „Elektrycznego Tygodnia Patriotycznego” będzie organizowana w szkole w piątek przed południem „rozśpiewka”, czyli „Patriotyczne śpiewanie na spontanie”, skąd uczniowie przejdą na Stary Rynek, aby pobić „Rekord dla Niepodległej”. 
 
Więcej zdjęć z można oglądać tutaj.
 
 
Dominika Kuligowska
Zespołu Szkół Elektrycznych
 
Fot. Daniel Adamski
 
Elektryk_Pomniki - Fot_Adamski-UM_46

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją