Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Wiosna_ptaki_park_Roz - DA - 16
slider kobiety ok
voovoo_03.2019
multikulti_01.04.2019
MROZ_mos - 12.04
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Gorzów po raz czwarty włącza się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Od 12 do 18 listopada w całej Polsce odbędzie się kilkaset wydarzeń promujących świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia – warsztatów, debat i szkoleń organizowanych przez ekspertów w dziedzinie rozwoju i promowania przedsiębiorczości.
 
Przedsiębiorcy z obszaru MOF GW będą mogli podczas śniadania biznesowego dowiedzieć się o narzędziach internetowych w marketingu, przepisach dotyczących zatrudnienie obcokrajowców oraz adaptacji procedur wewnętrznych w związku ze zmianami przepisów i procedur podatkowych.
 
Śniadanie Biznesowe organizuje Urząd Miasta wraz z Partnerami Porozumienia na Rzecz Wspierania Przedsiębiorczości - Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Urzędem Skarbowym w Gorzowie Wlkp., Powiatowym Urzędem Pracy, Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz Państwową Inspekcją Pracy. Spotkania odbędą się 14 i 15 listopada br., o godz. 9.00 w Przystani Sportów Wodnych, przy ul. Fabrycznej 3 w Gorzowie Wlkp.
 
Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Podczas śniadań możliwe będzie nawiązanie relacji biznesowych. Zaplanowano trzy prelekcje:
 
- Twórcze zastosowanie dostępnych narzędzi internetowych w marketingu małej i średniej firmy,
- Zasady i procedury umożliwiające legalne zatrudnienie obcokrajowców,
- Adaptacja procedur wewnętrznych w realiach zmian przepisów i procedur podatkowych dla małych i średnich przedsiębiorstw,
 
sesję pogłębiającą, panel ekspercki, dyskusję oraz networking, natomiast w ramach wydarzeń towarzyszących stoły tematyczne ekspertów ZUS, KAS, PUP, PSSE, PIP, IR, ZIPH oraz Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.
 
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną lub mailową - tel. 95 73 55 830, mail: mofgw@um.gorzow.pl
 
 Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to organizowany w 170 państwach globalny projekt promujący przedsiębiorczość i aktywną postawę zawodową. Ogólnopolskim koordynatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która co roku w listopadzie zaprasza tysiące uczestników do udziału w organizowanych przez partnerów wydarzeniach, związanych tematycznie z szeroko pojętą przedsiębiorczością. Tylko w zeszłym roku w ponad 1,5 tys. warsztatów, szkoleń i konferencji organizowanych w całej Polsce przez ponad 3,5 tys. partnerów, wzięło udział blisko 120 tys. uczestników.
 
 
Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Bartłomiej Nowosielski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją