Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Wiosna_ptaki_park_Roz - DA - 16
slider kobiety ok
voovoo_03.2019
multikulti_01.04.2019
MROZ_mos - 12.04
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Przedszkolaki rozdawały flagi

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat”, nowi ambasadorowie miejskiej kampanii tożsamościowej GORZÓW #StądJestem rozdawały własnoręcznie przygotowane flagi w ramach upamiętnienia stulecia niepodległości.
 
W czwartkowe przedpołudnie na placu przy Katedrze oraz na Wełnianym Rynku można było spotkać gromadkę uśmiechniętych przedszkolaków. To dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat” wraz z nauczycielkami, które w ramach obchodów jubileuszu stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości rozdawały mieszkańcom własnoręcznie przygotowane podczas przedszkolnych zajęć flagi narodowe. To kolejna niepodległościowa inicjatywa, która ma uczyć przywiązania do tradycji i troski o barwy narodowe od najmłodszych pokoleń.  
 
W wydarzeniu wzięły udział trzy grupy przedszkolaków, łącznie ok. 70 dzieci. Po zakończeniu maluchy spontanicznie zaśpiewały hymn narodowy.
 
 
Przypomnijmy, że dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat” niedawno przyłączyły się do grona oficjalnych ambasadorów miasta w kampanii GORZÓW #StądJestem.
 
Karolina Machnicka
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Bartłomiej Nowosielski
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją