Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Wiosna_ptaki_park_Roz - DA - 16
slider kobiety ok
voovoo_03.2019
multikulti_01.04.2019
MROZ_mos - 12.04
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Konkursy dla fotografujących przyrodę

Urząd Miasta na prośby zainteresowanych wydłuża terminy przyjmowania prac w dwóch konkursach fotograficznych, których tematem jest gorzowska przyroda.
 
Prace na konkurs „Parki gorzowskie widziane oczami mieszkańców” można wysyłać do połowy listopada, a w konkursie dla młodzieży pod nazwą „Gorzowskie pomniki przyrody w czterech porach roku” do 10 listopada br.
Konkurs Parki gorzowskie widziane oczami mieszkańców ma na celu zainteresować mieszkańców przyrodą Gorzowa, promować walory przyrodnicze miasta, uwrażliwiać na piękno otaczającej przyrody i zachęcać do jego utrwalania w fotografiach, ma pomóc w rozwijaniu wrażliwości artystycznej i ekologicznej.
Zadaniem konkursu jest również rozpowszechnianie idei fotografowania przyrody, jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu, rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni mieszkańców oraz prezentowanie twórczości gorzowian w dziedzinie fotografii.
 
Więcej na temat tego konkursu tutaj.konkurs_pomniki_przyrody
 
Konkurs Gorzowskie pomniki przyrody w czterech porach roku jest skierowany jest do uczniów gorzowskich szkół średnich. Chętni do udziału w konkursie wykonują fotografie wybranych przez siebie pomników przyrody, w wybranej przez uczestnika porze roku lub we wszystkich porach roku, techniką dowolną. Autor może zgłosić do konkursu nie więcej niż cztery zdjęcia.
 
Celem konkursu jest m. in. zainteresowanie młodzieży gorzowską przyrodą i zachęcanie do utrwalania jej w fotografii oraz rozpowszechnianie idei fotografowania, jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu.
 
Więcej na temat tego konkursu tutaj.
 
Dla laureatów obu konkursów przewidziano atrakcyjne nagrody.
 
 
Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Bartłomiej Nowosielski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją