Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

„Gorzowski Archipelag Rozwoju” – rejestracja trwa

Chcesz zabrać głos w sprawie przyszłości Gorzowa, zależy Ci na mieście i jesteś otwarty na to, co o kierunkach naszego rozwoju mówią eksperci?  Dołącz do grona gości Forum „Gorzowski Archipelag Rozwoju”. Rejestracja trwa, udział w spotkaniu jest bezpłatny. 
 
21 września w Filharmonii Gorzowskiej odbędzie się forum „Gorzowski Archipelag Rozwoju”, poświęcone kierunkom i możliwościom rozwojowym Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego. W jednym miejscu, w jednej sprawie, spotkają się zainteresowani: władze, przedsiębiorcy, mieszkańcy, działacze społeczni, jak i eksperci z całej Polski.
 
 
Wydarzenie będzie częścią cyklu konferencji Open Eyes Economy On Tour.
 
Tematem przewodnim gorzowskiego forum, na bazie którego będzie toczyła się dyskusja o potencjale, kierunkach rozwoju oraz możliwościach integracyjnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa Wielkopolskiego, będzie koncepcja Wysp i Archipelagów – jeden z nurtów tematycznych Open Eyes Economy.  
 
Do udziału w Forum zapraszamy osoby prowadzące działalność gospodarczą, zarządzających przedsiębiorstwami prywatnymi i podmiotami publicznymi, naukowców, osoby odpowiedzialne za politykę gospodarczą na szczeblu lokalnym i regionalnym, władze samorządowe, posłów, senatorów, przedstawicieli agencji rządowych i ministerstw, dziennikarzy lokalnych redakcji i ogólnokrajowych mediów oraz wszystkich, którym bliskie jest dobro Gorzowa i idea MOF GW.
 
Darmowej rejestracji można dokonać tutaj.
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. UM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją