Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Stefania kłania się na Chrobrego
Gorzowskie „Motyle” rozdane
Z Gorzowa dookoła (ś)fiata
Gorzowski Tydzień Seniora
FESTIWAL MW
teatr xxxv
ROBIMY_TO_MOS
ZIT
krol_gof_2018
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Teatralna bawi się w sobotę

Już w sobotę 16-go czerwca zapraszamy na kolejną odsłonę Święta Ulicy Teatralnej. Będziemy się bawić od godziny 15.00 do 19.00. Świętujcie razem z nami!
 
Na ul. Teatralnej przygotowano szereg niezapomnianych atrakcji, począwszy od „Baśniowej podróży klaunów”, w którą zabierze nas Teatr Kubika ze Szczecina. Klauni, szczudlarze i żonglerzy poprowadzą barwny korowód pełen animacji, po którym zobaczymy pokaz gigantycznych baniek mydlanych.
plakatKlauni, szczudlarze i żonglerzy poprowadzą barwny korowód pełen animacji, po którym zobaczymy pokaz gigantycznych baniek mydlanych. Obejrzymy również spektakl „Przygoda Klauna” – opowieść o nakręcanym pajacyku, który znalazł niezwykłą walizkę, dzięki której przenosi się w świat cyrkowych przygód. To jednak nie koniec wrażeń. Na scenie, która powstanie naprzeciw Teatru, wystąpią lokalne zespoły: Aluzja, Buziaki, Higher Living, Deszczno Lejdis, ZTL Mali Gorzowiacy, a także uczniowie Szkoły Muzycznej. Występom towarzyszyć będą działania plastyczne, fotograficzne, muzyczne oraz  konkursy z nagrodami.
 
Imprezę organizuje Stowarzyszenie Widzów Gorzowskiego Teatru we współpracy z Teatrem im. J. Osterwy, Inneko Spółka z o.o., Akademią im. Jakuba z Paradyża, Młodzieżowym Domem Kultury oraz Szkołą Muzyczną I stopnia im. J. Ciesielskiego.
 
Zadanie dofinansowane jest z budżetu Miasta Gorzowa Wlkp.
 
 
Ewa Kunicka
Dzial Promocji i Obsługi Widzów
 
Fot. Ewa Kunicka

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją