Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Zostań ambasadorem naszego miasta!

Każdy może zostać oficjalnym ambasadorem Gorzowa. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.
 
Czekamy na historie gorzowian z miastem związane. Wybierzemy dziesięć najciekawszych, a z autorami nawiążemy współpracę przy realizacji spotu promującego miasto. Na listy czekamy do końca sierpnia.

„Dołącz do nas - zostań ambasadorem Gorzowa”

plakat_stadjestem3Każdy mieszkaniec miasta, związany z nim od urodzenia lub z wyboru, jest jego najlepszym przedstawicielem. Teraz dodatkowo każdy, kto opisze i zaprezentuje swoją historię z miastem związaną, będzie miał szanse zostać oficjalnym ambasadorem Gorzowa. W ramach miejskiej kampanii wizerunkowo-tożsamościowej GORZÓW #Stąd Jestem zapraszamy mieszkańców do podzielenia się swoją życiową historią pod hasłem „Gorzów dla mnie to …”
 
Przed dwoma miesiącami, podczas inauguracji miejskiej kampanii GORZÓW #Stąd Jestem, zapowiedzieliśmy wspólne działania z mieszkańcami miasta. Pierwsza część kampanii była promowana przez znanych gorzowian - ambasadorów miasta w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.  
 
plakat_stadjestem4- Teraz dajemy sygnał wszystkim, że każdy może działać na rzecz swojej małej ojczyzny. Zarówno będąc tu na miejscu, ale i mieszkając gdzieś w Polsce, czy na końcu świata. Następną grupą ambasadorów będą, obecnie być może anonimowi dla wielu z nas, mieszkańcy miasta. Którzy? Zobaczymy, bo czekamy na ciekawe historie – powiedział prezydent Jacek Wójcicki.
 
Każdy, kto ma do opowiedzenia swoją historię z miastem Gorzów w tle może do nas napisać. Czekamy na maile i listy do końca sierpnia.
Nasi oficjalni ambasadorowie (20 osób) wybiorą dziesięć najciekawszych, najbardziej niezwykłych historii mieszkańców. Z tak wybraną „diesiątką” nawiążemy współpracę. Zaprosimy ich do współpracy podczas realizacji spotu promującego miasto.
plakat_stadjestem5
Na listy i maile czekamy pod adresem:
Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.
Ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wlkp.
Z dopiskiem #StądJestem
 
lub pod adresem e-mail:
 
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Daniel Adamski
 
 
plakat_stadjestem6
Plakaty

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją