Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Konkursy „Piękne Balkony” i „Domy w Ogrodach”

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłasza konkursy: „Piękne Balkony” i „Domy w Ogrodach”, które mają na celu kształtowanie proekologicznych postaw i zachowań, uwrażliwienie na problemy estetyki miasta oraz kształtowanie inwencji plastycznej i estetycznej.
 
Już po raz dwudziesty trzeci gorzowianie będą mogli zaprezentować w konkursie swoje balkony, a po raz dwudziesty ogrody.
Wszyscy chętni do udziału w konkursach oraz pragnący ocenić zgłoszone balkony i ogródki powinni zapoznać się z regulaminem konkursów (w załączniku), który dostępny jest również w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., przy ul. Myśliborskiej 34. (tel. 95/7355 737).
 
Wyniki konkursów zostaną podane do publicznej wiadomości. Dla laureatów organizator przewiduje nagrody. Spośród głosujących zostaną wylosowane 2 osoby, które otrzymają upominek.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach mieszkańców miasta. Szczególnie serdecznie zapraszamy tych mieszkańców, którzy dotychczas nie brali w nich udziału.
 
 
Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa​
 
Fot. Daniel Adamski
 
 
Do pobrania:
Regulamin konkursów
Formularz zgłoszeniowy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki