Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Festyn dla juniorów i seniorów

W najbliższą sobotę, 19 maja, Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych zaprasza do „Parku Róż” na festyn pn. „Od Juniora do Seniora”.
 
Akcja skierowana jest do wszystkich gorzowian. Jej celem jest promocja zdrowego stylu życia. Podczas festynu pielęgniarki i położne udzielą porad w zakresie profilaktyki nowotworów, pielęgnacji i opieki nad noworodkiem, a dla zainteresowanych przeprowadzą szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Chętni wezmą udział w ankiecie „Czy prawidłowo odżywiasz się, Seniorze? oraz w quizie o zdrowiu. Dostępne będą broszury, ulotki i informatory dotyczące profilaktyki i promocji zdrowia.
Przewidziano atrakcje dla dzieci – kolorowanie malowanek, rysowanie. Do dyspozycji mieszkańców będzie sprzęt do pomiaru ciśnienia, tkanki tłuszczowej oraz fantomy do samobadania piersi.
 
Czas umili zespół wokalno-instrumentalny Wena pod kierownictwem Jolanty Szeligi-Bujak z Klubu Pogodna Jesień Miejskiego Centrum Kultury.
 
Festyn organizowany jest przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Gorzowie Wlkp. z udziałem partnerów: Wydziału Spraw Społecznych Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., Gorzowskiej Rady Seniorów, Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Zielonej Górze oraz Gorzowskiego Stowarzyszenia „Amazonek”.
 
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji

Fot. Bartłomiej Nowosielski
 
dzień dziecka
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją